گزینه ها
خانه
بیوگرافی
یادداشت ها
دیدگاه ها
رویدادها
آرشیو برنامه های رادیوئی
مصاحبه وسخنرانی ها
حقوق بشر/Human Rights
آلبوم عکس
سامانه های سیاسی و خبری
جستجوی پیشرفته
پیوندها

Mrs Victoria Azad is a renowned politician who the past 40 years has worked in opposition against the Islamic Republic of Iran. She is known as a political analyst, writer and debater. Mrs Victoria Azad has initiated and started several important oppositional associations and is one of the founders of Iran Yaran. Mrs Victoria Azad is especially known for her strong connections to the opposition within the country. She has written numerous important articles and is one of the key figures within the Iranian opposition who is frequently interviewed on matters with regard to the current political situation in Iran In 2002 she was nominated for the Swedish Parliament and held a fourth place in the election. She holds a MA in Nursing and leadership and has worked as University Adjunct as well as held several Managerial position within her field of work.
برنامه های تلویزیونی

شبکه ایرانیاران

روی لوگو کلیک کنید

 اولین برنامه ایرانیاران در تلویزیون کانال یک با اجرای ویکتوریا آزاد موسس و رایزن این شبکه با موضوع معرفی شبکه ایرانیاران و استراتژی این شبکه در رسیدن به هدفِ اتحاد در اپوزیسیونِ مخالف با رژیم جمهوری اسلامی اجرا شد.

برای دیدن این برنامه به کانال یوتیوب #شبکه_ایرانیاران رجوع کنید👇
https://youtu.be/QeSoO6CBKm0
این برنامه را در کانال یک نیز میتوانید ملاحظه کنید
https://youtu.be/epM3n11SMqw
#ژنو_اپوزیسیون
#اتحاد_میلیونی
#شبکه_ایرانیاران
#کانال_یک
@iranyarannetwork1398
کتاب اول دبستان

 
آیا مقصد نهايی این بمب ها ایران است؟ چاپ پست الكترونيكي
سه شنبه، 25 اسفند ماه 1388 برابر با 2010 Tuesday 16 March
heraldscotland.com
Exclusive: Rob Edwards
صدها بمب نیرومند بونکر-بوستر «ضدپناهگاه» از پایگاهی در کالیفرنیا به بریتیش آیلند (پایگاه دیگوگارسیا) در اقیانوس هند برای حمله احتمالی به ایران فرستاده شده اند.
دولت آمریکا در ماه ژانویه قرارداد ترابری ده محموله بزرگ مهمات به این جزایر را امضا کرده بود که بر اساس آن 387 بمب از این دست باید جابجا میشد.
این بمبها برای نابود کردن سنگرهای مستحکم و زیر زمینی یا در زیر کوه ها کاربرد دارد.
کارشناسان گفته اند این بمبها به جز برای حمله به تاسیسات اتمی و دیگر تاسیسات نظامی ایران در آن منطقه کاربر دیگری ندارد که گزینه بعدی آمریکا در صورت شکست گزینه دیپلماسی خواهد بود.
محموله ای که به این جزایر حمل شده است شامل 195 بمب هوشمند و هدایت شونده مدل 110 و 192 بمب بسیار نیرومند 2000 پوندی مدل 117 میباشد.
گزارشها تاکید میکنند که هواپیماهای بمب افکن نامرئی و رادارگریز استیلت نیز به این پایگاه ها فراخوانده شده اند.
به گفته Dan Plesch کارشناس مطالعات بین المللی در لندن هم اکنون ارتش آمریکا خود را آماده کرده است که تنها در ظرف چند ساعت ده هزار هدف را در ایران نابود کند.
کارشناسان گفتند، ارتش آمریکا برای انجام عملیات آماده شده و تنها منتظر دستور پرزیدنت اوباما است. شاید آقای اوباما ترجیح دهد که حمله به ایران توسط آمریکا انجام شود بهتر است تا توسط اسرائیل.
سازمان پیمان آتلانتیک شمالی ناتو از آمریکا خواستار توضیح درباره جابجایی این موشکها شده و میخواهد بداند که آیا هدف این موشکها ایران است؟
برخی سازمانهای بین المللی اوضاع کنونی آمریکا در برابر ایران را با سال 2003 و موقعیت آمریکا پیش از حمله به عراق یکی دانسته و از حمله آمریکا به ایران ابراز نگرانی نموده اند.
جزایر بریتیش آیلند (پایگاه دیگوگارسیا) در سال 2003 نیز برای حمله به عراق بکار گرفته شده بودند.
 
< قبل   بعد >
 
2007 Victoria Azad