گزینه ها
خانه
بیوگرافی
یادداشت ها
دیدگاه ها
رویدادها
آرشیو برنامه های رادیوئی
مصاحبه وسخنرانی ها
حقوق بشر/Human Rights
آلبوم عکس
سامانه های سیاسی و خبری
جستجوی پیشرفته
پیوندها

Mrs Victoria Azad is a renowned politician who the past 40 years has worked in opposition against the Islamic Republic of Iran. She is known as a political analyst, writer and debater. Mrs Victoria Azad has initiated and started several important oppositional associations and is one of the founders of Iran Yaran. Mrs Victoria Azad is especially known for her strong connections to the opposition within the country. She has written numerous important articles and is one of the key figures within the Iranian opposition who is frequently interviewed on matters with regard to the current political situation in Iran In 2002 she was nominated for the Swedish Parliament and held a fourth place in the election. She holds a MA in Nursing and leadership and has worked as University Adjunct as well as held several Managerial position within her field of work.
برنامه های تلویزیونی

شبکه ایرانیاران

روی لوگو کلیک کنید

 اولین برنامه ایرانیاران در تلویزیون کانال یک با اجرای ویکتوریا آزاد موسس و رایزن این شبکه با موضوع معرفی شبکه ایرانیاران و استراتژی این شبکه در رسیدن به هدفِ اتحاد در اپوزیسیونِ مخالف با رژیم جمهوری اسلامی اجرا شد.

برای دیدن این برنامه به کانال یوتیوب #شبکه_ایرانیاران رجوع کنید👇
https://youtu.be/QeSoO6CBKm0
این برنامه را در کانال یک نیز میتوانید ملاحظه کنید
https://youtu.be/epM3n11SMqw
#ژنو_اپوزیسیون
#اتحاد_میلیونی
#شبکه_ایرانیاران
#کانال_یک
@iranyarannetwork1398
کتاب اول دبستان

 
اجازه ندهیم عباس امیر انتظام و آیت اله بروجردی چاپ پست الكترونيكي
   بدست فراموشی سپرده شوند
  با وجود اختناق و سرکوب شدید و وحشیانه ای که رژیم حاکم بر ایران در سرزمین ما برقرار نموده، شور و شوق مبارزه و جوشش ضد استبدادی ملت ما، با وجود یک رکود موقت، همچنان در حال غلیان، زنده و پایدار است.

نسل جوان ما پرچم مبارزه را به دست گرفته  و در راس جنبش، به پیشروی، گاه سریع و گاه آهسته، ادامه میدهد.

نباید بگذاریم که در این شور و شوق مبارزه، قهرمانان استقامت و قدیمی سرزمینمان که جمهوری اسلامی آنها را یا خانه نشین و یا در کنج زندان محبوس نموده مورد بی توجهی و فراموشی قرار گیرند، یعنی همان چیزی که هدف جمهوری اسلامی از به بند کشیدن این عزیزانمان مد نظر داشته.

عباس امیرانتظام و ایت اله کاظمینی بروجردی، گذشته از جایگاه سیاسی و اجتماعی متفاوتشان، باشهامتی بی نظیر،بدون هیچگونه کم و کاست و ابهامی، با شفافیت تمام از جدائی حکومت از مذهب و دموکراسی و آزادی دفاع نموده و حکومت زور و اختناق را محکوم نمودند. آقای امیر انتظام (قدیمی ترین زندانی سیاسی ایران) بیش از سی سالست که در بدترین شرایط در زندان مورد شکنجه و آزار قرار گرفته و اخیرا مدتیست که از مرخصی استعلاجی استفاده نموده و برگشت به زندان مانند شمشیر داموکلس بر بالای سر ایشان اویزان است.

بعد از اینکه آیت اله کاظمینی بروجردی علنا با حکومت مذهبی به مبارزه برخاست و بر روی بام خانه اش، اعتقاد خویش را به جدائی حکومت از مذهب اعلام نمود درحقیقت رژیمی را به چالش کشید  که به نام مذهب دستش تا مرفق به خون آلوده است.

ما بدینوسیله استقامت و پایداری مهندس عباس امیر انتظام، در دفاع از آرمانهای ملی خود را ارج میگذاریم. و همچنین زندانی نمودن و شکنجه های غیر انسانی آیت اله بروجردی را به شدت محکوم مینمائیم.

ما دست این قهرمانان استقامت و پایداری، وهمچنین سایر مبارزان راه آزادی کشورمان را که در کنج زندانهای رژِیم در بدترین شرایط بسر میبرند را از دور میفشاریم و هر گز مبارزات آنها را فراموش نخواهیم نمود.

پشتیبانان راه شاهزاده رضا پهلوی
 
< قبل   بعد >
 
2007 Victoria Azad