گزینه ها
خانه
بیوگرافی
یادداشت ها
دیدگاه ها
رویدادها
آرشیو برنامه های رادیوئی
مصاحبه وسخنرانی ها
حقوق بشر/Human Rights
آلبوم عکس
سامانه های سیاسی و خبری
جستجوی پیشرفته
پیوندها

Mrs Victoria Azad is a renowned politician who the past 40 years has worked in opposition against the Islamic Republic of Iran. She is known as a political analyst, writer and debater. Mrs Victoria Azad has initiated and started several important oppositional associations and is one of the founders of Iran Yaran. Mrs Victoria Azad is especially known for her strong connections to the opposition within the country. She has written numerous important articles and is one of the key figures within the Iranian opposition who is frequently interviewed on matters with regard to the current political situation in Iran In 2002 she was nominated for the Swedish Parliament and held a fourth place in the election. She holds a MA in Nursing and leadership and has worked as University Adjunct as well as held several Managerial position within her field of work.
برنامه های تلویزیونی

شبکه ایرانیاران

روی لوگو کلیک کنید

 اولین برنامه ایرانیاران در تلویزیون کانال یک با اجرای ویکتوریا آزاد موسس و رایزن این شبکه با موضوع معرفی شبکه ایرانیاران و استراتژی این شبکه در رسیدن به هدفِ اتحاد در اپوزیسیونِ مخالف با رژیم جمهوری اسلامی اجرا شد.

برای دیدن این برنامه به کانال یوتیوب #شبکه_ایرانیاران رجوع کنید👇
https://youtu.be/QeSoO6CBKm0
این برنامه را در کانال یک نیز میتوانید ملاحظه کنید
https://youtu.be/epM3n11SMqw
#ژنو_اپوزیسیون
#اتحاد_میلیونی
#شبکه_ایرانیاران
#کانال_یک
@iranyarannetwork1398
کتاب اول دبستان

 
اطلاعیه کمیته ی مرکزی کومه له زحمتکشان ایران چاپ پست الكترونيكي
 در خصوص اعدام ها
مردم مبارز کردستان
جنایت و کشتار جمهوری اسلامی و اعدام مبارزین خلق کرد پایانی ندارد و سرکوب مداوم کردستان به نقشه تاکتیکی و استراتژیکی جمهوری اسلامی تبدیل شده است. در اعتراض به اعدام و سرکوب وحشیانه جمهوری اسلامی در کردستان و برای متوقف ساختن اعدام مبارزین سیاسی همه شما را به یک حرکت اعتراضی متحدانه و به یک اعتصاب عمومی بزرگ فرا می خوانیم.  از همه مردم مبارز کردستان تقاضا داریم که در روز پنجشنبه ۲٣ اردیبهشت با تعطیلی یک پارچه بازار و محل کار و مدارس و با خواست متوقف ساختن احکام و اجرای اعدام و آزادی زندانیان سیاسی کردستان، مانع از تداوم سرکوب در کردستان شویم.
ار همه احزاب سیاسی و تشکل های سیاسی و مدنی و همه فعالین سیاسی و اجتماعی می خواهیم که برای متوقف ساختن ماشین کشتار جمهوری اسلامی از اعتصاب عمومی در کردستان حمایت کنند و متحدانه برای سراسری کردن آن بکوشیم. این خواستی سراسری و انسانی و ملی در کردستان است و دست در دست هم، جمهوری اسلامی را محکوم کرده و مانع از تداوم سرکوب شویم.
پرتوان باد جنبش آزادی خواهی مردم کردستان
فشرده تر باد صفوف متحدانه خلق کرد برای آزادی و دمکراسی
کمیته ی مرکزی کومه له زحمتکشان ایران
11 مای
 
< قبل   بعد >
 
2007 Victoria Azad