گزینه ها
خانه
بیوگرافی
یادداشت ها
دیدگاه ها
رویدادها
آرشیو برنامه های رادیوئی
مصاحبه وسخنرانی ها
حقوق بشر/Human Rights
آلبوم عکس
سامانه های سیاسی و خبری
جستجوی پیشرفته
پیوندها

Mrs Victoria Azad is a renowned politician who the past 40 years has worked in opposition against the Islamic Republic of Iran. She is known as a political analyst, writer and debater. Mrs Victoria Azad has initiated and started several important oppositional associations and is one of the founders of Iran Yaran. Mrs Victoria Azad is especially known for her strong connections to the opposition within the country. She has written numerous important articles and is one of the key figures within the Iranian opposition who is frequently interviewed on matters with regard to the current political situation in Iran In 2002 she was nominated for the Swedish Parliament and held a fourth place in the election. She holds a MA in Nursing and leadership and has worked as University Adjunct as well as held several Managerial position within her field of work.
برنامه های تلویزیونی

شبکه ایرانیاران

روی لوگو کلیک کنید

 اولین برنامه ایرانیاران در تلویزیون کانال یک با اجرای ویکتوریا آزاد موسس و رایزن این شبکه با موضوع معرفی شبکه ایرانیاران و استراتژی این شبکه در رسیدن به هدفِ اتحاد در اپوزیسیونِ مخالف با رژیم جمهوری اسلامی اجرا شد.

برای دیدن این برنامه به کانال یوتیوب #شبکه_ایرانیاران رجوع کنید👇
https://youtu.be/QeSoO6CBKm0
این برنامه را در کانال یک نیز میتوانید ملاحظه کنید
https://youtu.be/epM3n11SMqw
#ژنو_اپوزیسیون
#اتحاد_میلیونی
#شبکه_ایرانیاران
#کانال_یک
@iranyarannetwork1398
کتاب اول دبستان

 
هشدار جنبش آذربایجان به رهبری جمهوری اسلامی چاپ پست الكترونيكي
Active  Imageاعلام تعطیلی غیر منتظره در پایتخت و جابجایی زندانیان سیاسی و محارب خواندن سران راه سبز امید ما را بشدت نگران کرده است.

از تهران خبر می رسد، هیات دولت در جلسه روز یکشنبه 19 خرداد 88 روزهای شنبه و یکشنبه هفته آینده را در تهران تعطیل اعلام کرد.

روز دوشنبه هفته آینده نیز به مناسبت فوت فاطمه بنت محمد تعطیل رسمی است. هر چند خبرگزاری جمهوری اسلامی یکی از دلایل تعطیلی شنبه و یکشنبه را ایام فاطمیه ذکر کرده، ولی به نظر نمی رسد این بهانه  دلیل قانع کننده ای باشد. چرا که روز دوشنبه به مناسبت فوت فاطمه تعطیل رسمی کشور شمول است و تعطیلی شنبه و یکشنبه فقط مخصوص تهرانی هاست. یعنی فقط تهرانی ها ایام فاطمیه را به سوگواری می پردازند!؟

از سوی دیگر منابع آگاه در پایتخت می گویند: برخی زندانیان از جمله حشمت الله طبرزدی ، داوود سلیمانی، رسول بداغی ، مهدی محمودیان، رضا رفیعی فروشانی و عیسی سحرخیز به مکان‌هایی نامعلوم منتقل شده اند و با توجه به اعدام های ظالمانه و بدون عرف قضایی دو روز گذشته بنام های جاودان نامان فرزاد کمانگر، شیرین علم هولی، علی حیدریان، فرهاد وکیلی و مهدی اسلامیان، بیم آن می رود تا دستگاه قضایی ولی فقیه برای حفظ قدرت خود و در جهت نشاندن فرزند آقای خامنه ای بر مسند ولایت دست به اعدام های دیگری نیز بزند.

 

"جنبش آذربایجان برای دمکراسی و یکپارچگی ایران" ضمن محکوم نمودن اعدام های چند روز اخیر، نسبت به حفظ جان تمامی زندانیان سیاسی و آزادیخواهان مانند حمشت الله طبرزدی هشدار داده و دستگاه رهبری نظام را مسئول حفظ جان آنها می داند و بعنوان یک جنبش سیاسی و قومی یادآور می شود اعدام شدگان اخیر که از قوم مادها (ماد کلان) بوده و ما آذربایجانی ها که از مادهای (ماد خرد) می باشیم و نسبت به قتل بی گناه اقوام خود خشم و انزجار خود را از حکومت سیاه اندیش اسلامی به رهبری آیت الله سید علی خامنه ای اعلام می داریم و هشدار می دهیم که گرچه جنبش آذربایجان یک جنبش سیاسی بوده و مبارزه ما یک مبارزه مدنیست ولی تحمل ما و قوم ماد که از بنیانگذاران و صاحبان اصلی کشور ایران می باشد حدی دارد. کوشش حکومت برای کشاندن نیروهای مدنی به یک رویاروئی خشونت بار با این امید که نیروهای سرکوبگر رژیم می توانند در این رویاروئی پیروز بدرآیند همان اشتباه تاریخی است که همه ی دیکتاتورهای جهان آنرا در واپسین دقایق شکست و مرگ خود دریافته اند. در نبرد نهائی و بنیان افکن تردید نداشته باشید که تقاص این جنایت ها با دست پر توان قهرمانان تاریخ ایران و شرق یعنی آذربایجان،  کردستان و لرستان و بختیاری گرفته خواهد شد و چه بسا یک بار دیگر این مهم به رهبری گردان های  دلاور مردمی خفته در دره و دشت های مردمان ماد صورت بگیرد و آن روز بزرگ روز ایران نام خواهد گرفت و بنیان صدها ساله بیگانه محوری را برای همیشه از سرزمین تاریخی خود خواهد کند.

 

 

زنده باد آزادی و دمکراسی

پاینده باد ایران و ملت ایران

هیات اجرایی جنبش آذربایجان

11  می 2010

 
< قبل   بعد >
 
2007 Victoria Azad