گزینه ها
خانه
بیوگرافی
یادداشت ها
دیدگاه ها
رویدادها
آرشیو برنامه های رادیوئی
مصاحبه وسخنرانی ها
حقوق بشر/Human Rights
آلبوم عکس
سامانه های سیاسی و خبری
جستجوی پیشرفته
پیوندها

Mrs Victoria Azad is a renowned politician who the past 40 years has worked in opposition against the Islamic Republic of Iran. She is known as a political analyst, writer and debater. Mrs Victoria Azad has initiated and started several important oppositional associations and is one of the founders of Iran Yaran. Mrs Victoria Azad is especially known for her strong connections to the opposition within the country. She has written numerous important articles and is one of the key figures within the Iranian opposition who is frequently interviewed on matters with regard to the current political situation in Iran In 2002 she was nominated for the Swedish Parliament and held a fourth place in the election. She holds a MA in Nursing and leadership and has worked as University Adjunct as well as held several Managerial position within her field of work.
برنامه های تلویزیونی

شبکه ایرانیاران

روی لوگو کلیک کنید

 اولین برنامه ایرانیاران در تلویزیون کانال یک با اجرای ویکتوریا آزاد موسس و رایزن این شبکه با موضوع معرفی شبکه ایرانیاران و استراتژی این شبکه در رسیدن به هدفِ اتحاد در اپوزیسیونِ مخالف با رژیم جمهوری اسلامی اجرا شد.

برای دیدن این برنامه به کانال یوتیوب #شبکه_ایرانیاران رجوع کنید👇
https://youtu.be/QeSoO6CBKm0
این برنامه را در کانال یک نیز میتوانید ملاحظه کنید
https://youtu.be/epM3n11SMqw
#ژنو_اپوزیسیون
#اتحاد_میلیونی
#شبکه_ایرانیاران
#کانال_یک
@iranyarannetwork1398
کتاب اول دبستان

 
دفاع از اعتراض و اعتصاب همگانی مردم کردستان چاپ پست الكترونيكي
اطلاعیه کانون نویسندگان ایران (در تبعید)
به¬دنبال جنایت¬های وحشیانه اخیر رژیم جمهوری اسلامی و اعدام پنج تن از زندانیان سیاسی در روز گذشته، همه اخبار حاکی از آن است که رژیم جمهوری اسلامی، هم¬چنان در پی سرکوب هرچه بیش¬تر مبارزات مردم ایران و به راه انداختن موج اعدام¬های تازه و در هم شکستن مقاومت زندانیان سیاسی و سرکوب اعتراضات مردمی نسبت به این اعدام¬ها و سیاست¬های وحشیانه است.
جمهوری اسلامی با دستگیری گسترده کارگران و معلمان پس از اول ماه مه، و با فشار به خانواده زندانیان اعدام شده، قصد دارد هرگونه حرکتی را که جنبه اعتراضی نسبت به این سیاست¬ها دارد با نیروی نظامی در هم بشکند.
اما، حرکت مبارزاتی اخیر مردم کردستان همراه با مبارزات همگانی مردم ایران در اعتراض به این اعدام¬ها و دفاع از جان و آزادی فرزندان¬شان ابعاد تازه¬ای یافته و نشانه خواست بر حق آنان در دفاع از آزادی و رهائی ست.
بی¬تردید وجدان آزادی¬خواه همه انسان¬ها و همه کسانی که سال¬هاست از سرکوب و ستم و وحشی¬گری رژیم جمهوری اسلامی در رنجند، این مقاومت تازه را که می¬کوشد در صحنه مبارزاتی بر حق برابری¬طلبانه و عدالت¬جویانه مردم کردستان با یک اعتصاب عمومی در روز پنج¬شنبه 23 اردیبهشت 1389، جان تازه¬ای بگیرد و ابعادی بزرگ برای مقابله سراسری با رژیم پیدا کند، مورد پشتیبانی قرار می¬دهند و با آن هماهنگ خواهند بود.
کانون نویسندگان ایران در تبعید، بنا به آرمان همیشگی خود در دفاع بی¬قید و شرط از آزادی اندیشه و بیان، خود را با این مبارزات هماهنگ می¬داند و می کوشد هم¬صدا با مردم ایران به پشتیبانی از این مبارزات برخیزند و صدای این اعتراض را به عنوان نشانۀ یک عزم راسخ در دفاع از آزادی به گوش مردم جهان برسانند.

کانون نویسندکان ایران در تبعید
٢٠ اردیبهشت ١٣٨٩

www.iwae.org
This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it
 
< قبل   بعد >
 
2007 Victoria Azad