گزینه ها
خانه
بیوگرافی
یادداشت ها
دیدگاه ها
رویدادها
آرشیو برنامه های رادیوئی
مصاحبه وسخنرانی ها
حقوق بشر/Human Rights
آلبوم عکس
سامانه های سیاسی و خبری
جستجوی پیشرفته
پیوندها

Mrs Victoria Azad is a renowned politician who the past 40 years has worked in opposition against the Islamic Republic of Iran. She is known as a political analyst, writer and debater. Mrs Victoria Azad has initiated and started several important oppositional associations and is one of the founders of Iran Yaran. Mrs Victoria Azad is especially known for her strong connections to the opposition within the country. She has written numerous important articles and is one of the key figures within the Iranian opposition who is frequently interviewed on matters with regard to the current political situation in Iran In 2002 she was nominated for the Swedish Parliament and held a fourth place in the election. She holds a MA in Nursing and leadership and has worked as University Adjunct as well as held several Managerial position within her field of work.
برنامه های تلویزیونی

شبکه ایرانیاران

روی لوگو کلیک کنید

 اولین برنامه ایرانیاران در تلویزیون کانال یک با اجرای ویکتوریا آزاد موسس و رایزن این شبکه با موضوع معرفی شبکه ایرانیاران و استراتژی این شبکه در رسیدن به هدفِ اتحاد در اپوزیسیونِ مخالف با رژیم جمهوری اسلامی اجرا شد.

برای دیدن این برنامه به کانال یوتیوب #شبکه_ایرانیاران رجوع کنید👇
https://youtu.be/QeSoO6CBKm0
این برنامه را در کانال یک نیز میتوانید ملاحظه کنید
https://youtu.be/epM3n11SMqw
#ژنو_اپوزیسیون
#اتحاد_میلیونی
#شبکه_ایرانیاران
#کانال_یک
@iranyarannetwork1398
کتاب اول دبستان

 
بازگشت قاتلی ديگر به دامان پرورندگانش چاپ پست الكترونيكي
٣Active Image٠ ارديبهشت ماه ١٣٨٩
هم ميهنان عزيزم،
استقبال رسمی نمايندگان جمهوری اسلامی در فرودگاه تهران از فردی که در يک دادگاه صالح فرانسوی به جرم شرکت در قتل فجيع دکتر شاپوربختيار، محکوم به حبس ابد شده بود، گواه تازۀ ديگری در اثبات مباشرت مستقيم جمهوری اسلامی در کشتار ده ها تن از مبارزان راه آزادی ايران در سراسر جهان است. باری ديگر، و اين بار به روشنی و بی شرمی هرچه تمام تر، رهبران حکومت "اسلامی" و دولت هوادار "مهر و عدالت در جهان" به ارتکاب جنايتی چنين هولناک نه تنها اعتراف که افتخار می کنند و سالی چند در زندان، آن هم در زندانی که در آن از « بی گناه » در همان حال تاسف می خورند که قاتل شکنجه و شلاق و آزار خبری نيست، گذرانده است. در تاريخ معاصر جهان، و در کارنامۀ سياه هيچ رژيم خونريز و ضد انسانی ديگری مانندی از چنين اُنس و اُلفت با شرارت و جنايت و از اين دشمنی بی حد و مرز با انسان و انسانيت، نمی توان يافت.

شادروان شاپور بختيار، همانند هزاران هزار قربانيان ديگر اين حکومت اهريمنی گناهی جز عشق به آزادی و سربلندی وطنش نداشت. از نوجوانی تا آخرين لحظه های زندگی اش هر خطر و آزاری را به جان خريد تا بتواند هم ميهنانش را گامی هم که شده به زندگی در خور انسان های آزاده رهنمون شود. گناه بزرگ او، اما، آن بود که ژرف تر از هر شخصيت سياسی ديگری به ماهيت و اهداف واقعی خمينی و مباشرانش پی برده بود و با بی پروايی هرچه تمام هم ميهنانش را از دوزخی که در انتظار آنان بود برحذر می داشت.

باور نمی توان کرد که در پی اعدام سنگدلانۀ پنج فرزند برومند و آزادی خواه وطن، آن هم بدون محاکمه و در بی خبری کاملِ عزيزانشان، رهبران جمهوری اسلامی، در رهايی کسی به جشن برخاسته اند که در جامعه ای آزاد و قانونمند و با بهره مندی کامل از همۀ حقوق تضمين شده برای هر متهمی، به ارتکاب قتل عمدی محکوم شده است.

تاسف و تاثرم از اين که هم ميهنان عزيزم روزافزون خود را با چنين خبرها و صحنه هايی از جنايت های اشغالگران وطن روبرو می بينند و خون دل می خورند بی حد و حصراست. در تاثر همۀ عزيزانم شريکم و باری ديگر به روان همۀ آزادگانی که در راه دفاع از آزادی و حقوق خويش قربانی حاکمان اهريمنی و انسان نما شده اند درود می فرستم.

خداوند نگهدار ايران باد

رضا پهلوی

P.O. Box 341907, Bethesda, MD. 20827, U.S.A.

Tel: 301‐765‐7007 Fax: 301‐765‐7009

This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it www.rezapahlavi.org
 
< قبل   بعد >
 
2007 Victoria Azad