گزینه ها
خانه
بیوگرافی
یادداشت ها
دیدگاه ها
رویدادها
آرشیو برنامه های رادیوئی
مصاحبه وسخنرانی ها
حقوق بشر/Human Rights
آلبوم عکس
سامانه های سیاسی و خبری
جستجوی پیشرفته
پیوندها

Mrs Victoria Azad is a renowned politician who the past 40 years has worked in opposition against the Islamic Republic of Iran. She is known as a political analyst, writer and debater. Mrs Victoria Azad has initiated and started several important oppositional associations and is one of the founders of Iran Yaran. Mrs Victoria Azad is especially known for her strong connections to the opposition within the country. She has written numerous important articles and is one of the key figures within the Iranian opposition who is frequently interviewed on matters with regard to the current political situation in Iran In 2002 she was nominated for the Swedish Parliament and held a fourth place in the election. She holds a MA in Nursing and leadership and has worked as University Adjunct as well as held several Managerial position within her field of work.
برنامه های تلویزیونی

شبکه ایرانیاران

روی لوگو کلیک کنید

 اولین برنامه ایرانیاران در تلویزیون کانال یک با اجرای ویکتوریا آزاد موسس و رایزن این شبکه با موضوع معرفی شبکه ایرانیاران و استراتژی این شبکه در رسیدن به هدفِ اتحاد در اپوزیسیونِ مخالف با رژیم جمهوری اسلامی اجرا شد.

برای دیدن این برنامه به کانال یوتیوب #شبکه_ایرانیاران رجوع کنید👇
https://youtu.be/QeSoO6CBKm0
این برنامه را در کانال یک نیز میتوانید ملاحظه کنید
https://youtu.be/epM3n11SMqw
#ژنو_اپوزیسیون
#اتحاد_میلیونی
#شبکه_ایرانیاران
#کانال_یک
@iranyarannetwork1398
کتاب اول دبستان

 
حشمت الله طبرزدی امروز در جلسه دادگاه از چاپ پست الكترونيكي
  فعالیتهای خود دفاع کرد       
طبرزدی در این جلسه از فعالیتهای خود دفاع کرد و وکلای مدافع او نیز پرونده را دارای نقص اساسی دانستند. در این پرونده او متهم به توهین به آیت اله خمینی شده اما هیچ گاه برای این اتهام تفهیم نشده است. همچنین به توهین به محمود احمدی نژاد متهم است در حالیکه که این مورد اتهامی در پرونده او ثبت نشده است.

کمیته دانشجویی دفاع از زندانیان سیاسی : صبح امروز راس ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه، جلسه دادگاه مهندس حشمت الله طبرزدی دبیر کل جبهه دمکراتیک ایران، در شعبه ۲۶ دادگاه انقلاب تهران برگزار شد که در آن طبرزدی و وکلای مدافع او به دفاع پرداختند.


حشمت الله طبرزدی، تحت حفاظت ۴ مامور امنیتی و در حالی که با دو دستبند دستان او را بسته بودند، به این جلسه دادگاه وارد شد. علاوه بر قاضی پیرعباس رئیس شعبه ۲۶ دادگاه انقلاب، خانم نصرآبادی نماینده دادستان و نیز وکلای مدافع حشمت الله طبرزدی خانم ها نسرین ستوده و گیتی پورفاضل حضور داشتند.


به گزارش کمیته دانشجویی دفاع از زندانیان سیاسی، در ابتدا، قاضی پیرعباس در مورد پرونده و زندانهای قبلی طبرزدی پرسید و پس از پاسخ وی و بررسی کوتاه سوابق زندان، اتهامات طبرزدی را توهین به رهبری، توهین به آیت الله خمینی، توهین به محمود احمدی نژاد، توهین به مقدسات، اقدام علیه امنیت ملی، اجتماع و تبانی وتخریب اموال عمومی عنوان کرد. از میان این اتهامات قرار شد اتهامات تخریب اموال عمومی، توهین به آیت الله خمینی و توهین به مقدسات از پرونده وی برداشته شوند.


طبرزدی در این جلسه از فعالیتهای خود دفاع کرد و وکلای مدافع او نیز پرونده را دارای نقص اساسی دانستند. در این پرونده او متهم به توهین به آیت اله خمینی شده اما هیچ گاه برای این اتهام تفهیم نشده است. همچنین به توهین به محمود احمدی نژاد متهم است در حالیکه که این مورد اتهامی در پرونده او ثبت نشده است.


مهمترین اعتراض وکلای مدافع طبرزدی این بود که یک قرار بازداشت دو ماهه در پرونده وجود دارد که تا تاریخ ۷ اسفندماه گذشته اعتبار داشت، در حالیکه دبیر کل جبهه دمکراتیک ایران به مدت ۵ ماه و بدون حکم قانونی در بازداشت به سر برده است. قاضی پیر عباس در این زمینه اظهار بی اطلاعی کرد و گفت دادستان تهران در این زمینه مسئول است.


در نهایت به دلیل ایراد وارد شده به پرونده، جلسه دادگاه به تعویق افتاد، اما پیرعباس اعلام تاریخ جدید را به بعد موکول کرد.


در حاشیه دادگاه:

در طول جلسه دادگاه نسرین ستوده وکیل مدافع حشمت الله طبرزدی چندین بار نسبت به شرایط زندان موکل خود و نیز وجود ابهاماتی در پرونده اعتراض کرد.


ماموران زندان در برابر مقاومت و اعتراض طبرزدی به زدن پابند، ناچار شدند بدون پابند او را با دادگاه ببرند و آن روز دیگر زندانیان زندان رجائی شهر کرج که به دادگاه می رفتند به همین دلیل پابند نداشتند که به دلیل استفاده روزانه از پابند، این امر کم سابقه است.

فرزند طبرزدی و یکی از دوستان او که در سالن دادگاه بودند اجازه ملاقات با او را نیافتند و زمانی که برای احوالپرسی به طبرزدی نزدیک شدند از سوی ماموران همراه با آنها برخورد شد.


طبرزدی در فرصت کوتاهی به فرزند خود حسین گفت که در اندرزگاه سه زندان رجائی شهر است که فاقد هرگونه امکانات بهداشتی است و از سویی بیش از ظرفیت خود زندانی دارد.


کمیته دانشجویی دفاع از زندانیان سیاسی
 
< قبل   بعد >
 
2007 Victoria Azad