گزینه ها
خانه
بیوگرافی
یادداشت ها
دیدگاه ها
رویدادها
آرشیو برنامه های رادیوئی
مصاحبه وسخنرانی ها
حقوق بشر/Human Rights
آلبوم عکس
سامانه های سیاسی و خبری
جستجوی پیشرفته
پیوندها

Mrs Victoria Azad is a renowned politician who the past 40 years has worked in opposition against the Islamic Republic of Iran. She is known as a political analyst, writer and debater. Mrs Victoria Azad has initiated and started several important oppositional associations and is one of the founders of Iran Yaran. Mrs Victoria Azad is especially known for her strong connections to the opposition within the country. She has written numerous important articles and is one of the key figures within the Iranian opposition who is frequently interviewed on matters with regard to the current political situation in Iran In 2002 she was nominated for the Swedish Parliament and held a fourth place in the election. She holds a MA in Nursing and leadership and has worked as University Adjunct as well as held several Managerial position within her field of work.
برنامه های تلویزیونی

شبکه ایرانیاران

روی لوگو کلیک کنید

 اولین برنامه ایرانیاران در تلویزیون کانال یک با اجرای ویکتوریا آزاد موسس و رایزن این شبکه با موضوع معرفی شبکه ایرانیاران و استراتژی این شبکه در رسیدن به هدفِ اتحاد در اپوزیسیونِ مخالف با رژیم جمهوری اسلامی اجرا شد.

برای دیدن این برنامه به کانال یوتیوب #شبکه_ایرانیاران رجوع کنید👇
https://youtu.be/QeSoO6CBKm0
این برنامه را در کانال یک نیز میتوانید ملاحظه کنید
https://youtu.be/epM3n11SMqw
#ژنو_اپوزیسیون
#اتحاد_میلیونی
#شبکه_ایرانیاران
#کانال_یک
@iranyarannetwork1398
کتاب اول دبستان

 
برگردان فارسی بیانیۀ شاهزاده رضا پهلوی چاپ پست الكترونيكي
  در مورد تظاهرات امروز در ایران Active Image
دبیرخانۀ رضا پهلوی
شنبه 22 خرداد 1389
با تاسفی عمیق همراه با جهانیان نظاره گر واکنش وحشیانۀ رژیمِ تهران به تظاهرات شجاعانۀ ملت ایران برای دستیابی به حقوقشان و برعلیه استبداد خفقان آوری که درسی سال گذشته برآنان اعمال شده است، می باشیم.

رژیم ۱۲ ماه زمان داشته است که مسالمت جویانه و محترمانه اختلافش را با ملتی که مدت هاست اعتمادش را به باصطلاح حکومتشان و هم چنین امید خود را به شالودۀ قضایی ، ساختار قانون اساسی و مجلس آن از دست داده اند.

به جوانان ایران، می گویم... شهامت شما بُن مایه ای است که بر آن افسانه ها نوشته شده است. نام شما و عملکرد شما، امروز و هر روز، تا زمان آزادی ایران عزیزمان، نه تنها زینت بخش صفحات تاریخ ما که منطقه و جهان بعنوان چالش بزرگ برای شأن انسانی و حقوق بشرخواهد بود.

به بسیجیان، سپاه، و نیروهای مسلح ایران می گویم: به برادران و خواهرانتان، پسران و دخترانتان بپیوندید، سرزمین مقدس پدران و مادرانتان را به میدان کشتار مبدل نکنید. شما بهتر از این هستید. شما می توانید سرنوشت خودتان و میهن تان را تغییر دهیـد. ما گذشتـه را نمی توانیم تغییر دهیـم. ولی شما می توانید امروز و فردا را تغییر دهید. به مردم بپیوندید در چالش به حقشان در بازپس گرفتن کشور مقدس تان.

به رژیم در ایران می گویم: بس است. کشتار بس است، شکنجه بس است، ریختن خون بی گناهان بس است! به نام هرآنچه که برایتان مقدس است، این مبارزۀ تبه کارانه برای ماندگاری در قدرت را متوقف کنید. شما می دانید که نتیجه نخواهد داشت، من این را می دانم، تاریخ به ما آموخته که کاربرد ندارد. کافی است.

به ایرانیان پراکنده در جهان که قلبشان هم آهنگ با برادران و خواهرانشان در داخل ایران می تپد: ناامید نباشید آزادی ایران در دسترس است. همبستگی شما، صدای شما، از خودگذشتگی شما امروز بیش از هر زمان دیگری لازم است برای آنانی که بهای آزادی ایران را با خون خودشان می پردازند.

به شهروندان و زمامداران جهان می گویم: مردم ایران به شما بیش از هر زمانی نیاز دارند. بگذارید صدای آنان شنیده شود. نگذارید حماسه و چالش کنونی اشان زیر پوشش اولویت تسلیحات اتمی نادیده گرفته شود. این ها تمامی بخش ها یی از کل مشکل هستند. هیچ انسانی معقولی از هر ملیتی اقدامات این رژیم تبه کار را بیش از این نمی تواند توجیه و تحمل کند.

در پایان اجازه بدهید که گفتۀ مارتین لوتر کینگ را به یاد آوریم:

"ما سخن دشمنانمان را فراموش خواهیم کرد. ولی به آسانی سکوت دوستان را از یاد نخواهیم برد."

با قلبی امیدوار به آزادی و سرافرازی ایران

خدانگهدار ایران باد

رضا پهلوی
 
< قبل   بعد >
 
2007 Victoria Azad