گزینه ها
خانه
بیوگرافی
یادداشت ها
دیدگاه ها
رویدادها
آرشیو برنامه های رادیوئی
مصاحبه وسخنرانی ها
حقوق بشر/Human Rights
آلبوم عکس
سامانه های سیاسی و خبری
جستجوی پیشرفته
پیوندها

Mrs Victoria Azad is a renowned politician who the past 40 years has worked in opposition against the Islamic Republic of Iran. She is known as a political analyst, writer and debater. Mrs Victoria Azad has initiated and started several important oppositional associations and is one of the founders of Iran Yaran. Mrs Victoria Azad is especially known for her strong connections to the opposition within the country. She has written numerous important articles and is one of the key figures within the Iranian opposition who is frequently interviewed on matters with regard to the current political situation in Iran In 2002 she was nominated for the Swedish Parliament and held a fourth place in the election. She holds a MA in Nursing and leadership and has worked as University Adjunct as well as held several Managerial position within her field of work.
برنامه های تلویزیونی

شبکه ایرانیاران

روی لوگو کلیک کنید

 اولین برنامه ایرانیاران در تلویزیون کانال یک با اجرای ویکتوریا آزاد موسس و رایزن این شبکه با موضوع معرفی شبکه ایرانیاران و استراتژی این شبکه در رسیدن به هدفِ اتحاد در اپوزیسیونِ مخالف با رژیم جمهوری اسلامی اجرا شد.

برای دیدن این برنامه به کانال یوتیوب #شبکه_ایرانیاران رجوع کنید👇
https://youtu.be/QeSoO6CBKm0
این برنامه را در کانال یک نیز میتوانید ملاحظه کنید
https://youtu.be/epM3n11SMqw
#ژنو_اپوزیسیون
#اتحاد_میلیونی
#شبکه_ایرانیاران
#کانال_یک
@iranyarannetwork1398
کتاب اول دبستان

 
دستکم ۹۰۰ نفر بازداشت شده اند چاپ پست الكترونيكي
در تظاهرات و گردهمائی های شب گذشته بمتاسبت سالگرد 22 خرداد سال 1388  دستکم ۹۰۰ نفر بازداشت شده اند
انتقال ده ها بازداشتی به مکان نامعلوم
اخبار روز:
يکشنبه  ۲٣ خرداد ۱٣٨۹ -  ۱٣ ژوئن ۲۰۱۰
خبرگزاری هرانا: شب گذشته ۶۰ تن از زنان و ٣۰ تن از مردان بازداشت شده توسط پلیس پیشگیری آزاد و ده ها بازداشتی به بازداشتگاه نامعلوم منتقل شدند.
بنا به اطلاع گزارشگران هرانا، در ساعت ٣ بامداد امروز ۶۰ تن از زنان بازداشتی پس از شناسایی و ثبت هویت توسط پلیس پیشگیری آزاد شدند و ده ها بازداشتی در ساعت ٣:٣۰ بامداد در سه دستگاه اتومبیل "ون" به بازداشتگاه نامعلومی منتقل شدند.
شاهدان عینی در گفتگو با گزارشگر هرانا اعلام کردند که بازداشت شدگان پس از ثبت هویت و تشکیل پرونده به بازداشتگاه وزرا و یا زندان اوین منتقل شده اند.
گفتنی است در ساعت ۲ بامداد شب گذشته ٣۰ تن از بازداشت شدگان روز گذشته با دو دستگاه خودرو "ون" از بازداشتگاه نامعلومی به میدان انقلاب منتقل و در آنجا آزاد شدند.
شایان ذکر است در تجمعات روز گذشته دست کم ۹۰۰ نفر توسط نیروهای امنیتی، انتظامی و اطلاعاتی بازداشت و به بازداشتگاه های نامعلومی منتقل شدند.
بنا به اطلاع گزارشگران هرانا، دستکم ٣۰۰ تن از این افراد بازداشتی را زنان تشکیل می دهند و خانواده های بازداشت شدگان از چگونگی وضعیت عزیزانشان بی اطلاع اند.
این روند تا جایی است که نیروهای امنیتی با بستن تقاطع خیابان "شهدای ژاندارمری" و "کارگر جنوبی" برای ممانعت از تجمع خانواده ها در مقابل "ستاد فرماندهی تهران بزرگ" ممانعت به عمل آورده اند.
گفتنی است تا کنون دست کم مشخصات ۱۵ تن از زنان بازداشتی که کارت شناسایی به همراه نداشتند به خانواده ها اعلام شده و از ایشان خواسته شده که مدارک شناسایی این افراد را تحویل دهند.
مسئولان به خانواده ی مردان بازداشت شده نیز گفته اند که از فردا برای پیگیری وضعیت عزیزانشان باید به "پلیس امنیت" مراجعه کنند.
 
< قبل   بعد >
 
2007 Victoria Azad