گزینه ها
خانه
بیوگرافی
یادداشت ها
دیدگاه ها
رویدادها
آرشیو برنامه های رادیوئی
مصاحبه وسخنرانی ها
حقوق بشر/Human Rights
آلبوم عکس
سامانه های سیاسی و خبری
جستجوی پیشرفته
پیوندها

Mrs Victoria Azad is a renowned politician who the past 40 years has worked in opposition against the Islamic Republic of Iran. She is known as a political analyst, writer and debater. Mrs Victoria Azad has initiated and started several important oppositional associations and is one of the founders of Iran Yaran. Mrs Victoria Azad is especially known for her strong connections to the opposition within the country. She has written numerous important articles and is one of the key figures within the Iranian opposition who is frequently interviewed on matters with regard to the current political situation in Iran In 2002 she was nominated for the Swedish Parliament and held a fourth place in the election. She holds a MA in Nursing and leadership and has worked as University Adjunct as well as held several Managerial position within her field of work.
برنامه های تلویزیونی

شبکه ایرانیاران

روی لوگو کلیک کنید

 اولین برنامه ایرانیاران در تلویزیون کانال یک با اجرای ویکتوریا آزاد موسس و رایزن این شبکه با موضوع معرفی شبکه ایرانیاران و استراتژی این شبکه در رسیدن به هدفِ اتحاد در اپوزیسیونِ مخالف با رژیم جمهوری اسلامی اجرا شد.

برای دیدن این برنامه به کانال یوتیوب #شبکه_ایرانیاران رجوع کنید👇
https://youtu.be/QeSoO6CBKm0
این برنامه را در کانال یک نیز میتوانید ملاحظه کنید
https://youtu.be/epM3n11SMqw
#ژنو_اپوزیسیون
#اتحاد_میلیونی
#شبکه_ایرانیاران
#کانال_یک
@iranyarannetwork1398
کتاب اول دبستان

 
لزوم حمایت جنبش سبز از روحانیون آزادیخواه چاپ پست الكترونيكي
چهارشنبه ۲۸ ژوئیهٔ ۲۰۱۰
مبارزان راه آزادی: آیت الله سید حسین کاظمینی بروجردی نامی آشنا برای همه مبارزان و مردم سبز ایران، کسی که برای اولین بار در تاریخ نظام جمهوری اسلامی آشکارا خواستار جدایی دین از نهاد حکومت برای محفوظ ماندن شان و منزلت دین شد . در مهر ماه1385 بود که نیروهای یگان ویژه ، اطلاعات و انصار حزب الله به خانه ایشان حمله بردند و درگیری سختی بین هوادران آیت الله بروجردی و نیروهای سرکوبگر به وجود آمد که ایشان در آن لحظات پیامی این چنین به هواداران خود دادند:
در لحظاتی به سر میبرم که شمارش معکوس وزارت اطلاعات و بیدادگاه ویژه روحانیت برای قتل و انهدام من و تمامی کسانی که مخالفت خود را با دین سیاسی اعلام کرده‌اند آغاز شده.
آری از آن سال تا کنون 4 سال گذشته ولی قطعا اگر در آن سالها جنبش سبزی وجود داشت که طول و عرضش تمام دنیا فراگیر بود شاید حادثه به گونه ای دیگر رقم میخورد.
حال باید دلایل حمایت جنبش سبز به خصوص رهبران عزیز جنبش آقایان کروبی و موسوی وبانو رهنورد از این چنین روحانیون آزاده ای که برای حفط منزلت دین و پاک ماندن دستهای مقدس دین از دامن ناپاک قدرت را بررسی کرد.


 الف: با حمایت از روحانیون نظیر آیت الله بروجردی میتوان امید را به دیگر روحانیون آزادی خواه که خواستار جدایی دین از حکومت هستند را داد که جنبش سبز نتنها با دین شخصی مردم که در قلب و جان مردم است کاری ندارد بلکه هر روحانی ای که بدین وادی بپیوند مورد حمایت مردم سبز ایران قرار گرفته مقام و منزلتی چند باره نزد مردم پیدا میکند.


ب: دهان بسیاری از یاوه گویان را که معمولا بیرون از گود نشسته اند و فقط در چارچوب اتهام زنی و تفرقه افکنی بین یاران سبزمان هستند را میبینیم.راهی که جدیدا اطلاعات سپاه پیدا کرده است تا با بیان این موضوع که نیمی از جنبش سبز سکولار هستند و نیمی مذهبی و این دو گروه با هم درگیر هستند که البته یک عده خواسته و ناخواسته در این دام فتادندولی با حمایت از اشخاصی مانند آیت الله بروجردی میتوان بر تمام این توطئه ها سرپوش گذاشت که مردم ایران خواستار دین سنتی خود هستند که با بازی های سیاسی و استفاده ابزاری از دین برای رسیدن به قدرت و ثروت رابطه ای ندارد.


پ: نتیجه مهم دیگر این اقدام همبستگی بیشتر تمام مردم سبز ایران است چون معلوم میشود جنبش نه برای این آمده که دین مردم را از بین میبرد (شایعه ای که بارها از طرف روحانیون مرتجع طرفدار حکومت بیان شده است) و همچنین نیامده که بازهم نظام مذهبی را مجدد به مردم ایران تحمیل کند (شایعه ای که عزیزان بیرون از گود نشسته به آن دامن میزنند)


حال با توجه به موارد بالا بر جنبش سبز به خصوص رهبران جنبش که در اقدام قبلی با حمایت از آقای اسانلو طیف عظیمی از جمعیت کارگری را با جنبش همراه وهمیار کردند اکنون واجب است با بازدید از خانواده آیت الله بروجردی و هر روحانی آزاده طرفدار اسلام رافت و محبت بازهم طیف دیگری از مردم ایران را با جنبش سبز آزادی خواهی مردم ایران همراه کنند.
 
< قبل   بعد >
 
2007 Victoria Azad