گزینه ها
خانه
بیوگرافی
یادداشت ها
دیدگاه ها
رویدادها
آرشیو برنامه های رادیوئی
مصاحبه وسخنرانی ها
حقوق بشر/Human Rights
آلبوم عکس
سامانه های سیاسی و خبری
جستجوی پیشرفته
پیوندها

Mrs Victoria Azad is a renowned politician who the past 40 years has worked in opposition against the Islamic Republic of Iran. She is known as a political analyst, writer and debater. Mrs Victoria Azad has initiated and started several important oppositional associations and is one of the founders of Iran Yaran. Mrs Victoria Azad is especially known for her strong connections to the opposition within the country. She has written numerous important articles and is one of the key figures within the Iranian opposition who is frequently interviewed on matters with regard to the current political situation in Iran In 2002 she was nominated for the Swedish Parliament and held a fourth place in the election. She holds a MA in Nursing and leadership and has worked as University Adjunct as well as held several Managerial position within her field of work.
برنامه های تلویزیونی

شبکه ایرانیاران

روی لوگو کلیک کنید

 اولین برنامه ایرانیاران در تلویزیون کانال یک با اجرای ویکتوریا آزاد موسس و رایزن این شبکه با موضوع معرفی شبکه ایرانیاران و استراتژی این شبکه در رسیدن به هدفِ اتحاد در اپوزیسیونِ مخالف با رژیم جمهوری اسلامی اجرا شد.

برای دیدن این برنامه به کانال یوتیوب #شبکه_ایرانیاران رجوع کنید👇
https://youtu.be/QeSoO6CBKm0
این برنامه را در کانال یک نیز میتوانید ملاحظه کنید
https://youtu.be/epM3n11SMqw
#ژنو_اپوزیسیون
#اتحاد_میلیونی
#شبکه_ایرانیاران
#کانال_یک
@iranyarannetwork1398
کتاب اول دبستان

 
گسترش نقض حقوق بشر در ماه رمضان! چاپ پست الكترونيكي
هر ساله در ماه رمضان نقض حقوق بشر در ایران گسترش می یابد. رژیم سرکوبگر به بهانه احترام به این ماه، مردم را به جرم روزه خواری در سطح شهر مورد ضرب و شتم قرار می دهد و عده ای را بازداشت و مجازات می نماید!

هتک حرمت و مردم آزاری حکومت ولایت فقیه در ماه رمضان، به کوچه و خیابان محدود نشده بلکه در زندان ها نیز شرایط برای زندانیان غیر روزه دار، به ویژه بیماران و آنهائی که وادار به کار اجباری در زندان می شوند و قادر به تحمل گرسنگی و تشنگی در روزهای طولانی و گرم تابستان نیستند، سخت تر شده است.

از سوی دیگر به دنبال کاهش ساعات کاری پرسنل زندان در ماه رمضان، مدت زمان ملاقات زندانیان با خانواده هایشان نیز کاهش یافته و برخی حقوق دیگر آنها نیز بطور کامل نادیده گرفته می شود. اعمال این شکنجه های بی صدا باعث تشدید فشارهای جسمی و روحی بر زندانیان بی پناه شده است.

بدینوسیله از تمامی مدافعین حقوق بشر در سراسر دنیا تقاضا می گردد که حکومت مدعی دیانت ایران را به خاطر اعمال چنین رفتارهای غیر انسانی و غیر شرعی که از مصادیق بارز نقض حقوق بشر محسوب می گردد، محکوم نمایند.

 

دفتر آیت الله بروجردی در اروپا

 

--------------------------------------------

تحلیلی بر خبر شماره ۵۰۵۲۲ سایت "شبکه ایران" مورخ 27 مرداد 1389

http://www.inn.ir/newsdetail.aspx?id=50522

خبر فوق در ده ها سایت وابسته به حکومت ولایت فقیه از جمله: فارس نیوز، رجانیوز، فوری نیوز، دولت نیوز، اخلاق نیوز و برخی روزنامه های دولتی نیز بازتاب یافته است. دفتر آیت الله بروجردی در اروپا بدینوسیله اعلام می دارد:

بر طبق اسناد موجود، آقای بروجردی قبل و پس از بازداشت ، افشاگری علیه حکومت ولایت فقیه را وظیفه شرعی و انسانی خود اعلام نموده است. ایشان که در اعتراض به وضع موجود ، داوطلبانه خود را خلع لباس نمود، آحاد ملت ایران را در داخل و خارج از کشور، قربانیان استبداد دینی حاکم می داند و مانند همه ایرانیان تحت ستم، این مبارزه را به عنوان راهی برای پایان دادن به نقض گسترده حقوق بشر دنبال می نماید.

این زندانی دموکراسی خواه مقالات متعددی در زمینه رد ولایت فقیه، ترویج سکولاریسم و محکوم کردن هر گونه تداخل دیانت در حکومت، تقریر نمود که مورد توجه بسیاری از اندیشمندان و روشنفکران قرار گرفت. در بیانیه اخیر خود، خلافت (بنی امیه، بنی عباس، امپراطوری عثمانی و ....) و ولایت (فقیه) را دو عامل اصلی خشونت و جنایت به نام اسلام قلمداد کرده است و پیرامون نظرات مستند خود، بارها درخواست مناظره آزاد با رهبران و تئوریسین های معتقد به حکومت ولایت فقیه را مطرح نموده است .

از آنجا که آقای بروجردی از جایگاه یک متخصص علوم دینی به افشاگری علیه بدعتها و خیانتهای روحانیون جاه طلب اقدام نمود، بسیار مورد خشم آنها قرار گرفت و انواع شکنجه ها و متدهای ترور شخصیت علیه ایشان اعمال گردید.

به منظور مشخص شدن میزان ترس حکومت از این پیشوای مذهبی، به بیان این واقعیت اکتفا می کنیم که با گذشت 4 سال از حبس ایشان که تقریبا یک سال آنرا در بندهای انفرادی گذرانده و با وجود ابتلا به بیماریهای متعدد، هنوز مجوز یک روز مرخصی برای این زندانی عقیدتی سیاسی صادر نشده است!
 
< قبل   بعد >
 
2007 Victoria Azad