گزینه ها
خانه
بیوگرافی
یادداشت ها
دیدگاه ها
رویدادها
آرشیو برنامه های رادیوئی
مصاحبه وسخنرانی ها
حقوق بشر/Human Rights
آلبوم عکس
سامانه های سیاسی و خبری
جستجوی پیشرفته
پیوندها

Mrs Victoria Azad is a renowned politician who the past 40 years has worked in opposition against the Islamic Republic of Iran. She is known as a political analyst, writer and debater. Mrs Victoria Azad has initiated and started several important oppositional associations and is one of the founders of Iran Yaran. Mrs Victoria Azad is especially known for her strong connections to the opposition within the country. She has written numerous important articles and is one of the key figures within the Iranian opposition who is frequently interviewed on matters with regard to the current political situation in Iran In 2002 she was nominated for the Swedish Parliament and held a fourth place in the election. She holds a MA in Nursing and leadership and has worked as University Adjunct as well as held several Managerial position within her field of work.
برنامه های تلویزیونی

شبکه ایرانیاران

روی لوگو کلیک کنید

 اولین برنامه ایرانیاران در تلویزیون کانال یک با اجرای ویکتوریا آزاد موسس و رایزن این شبکه با موضوع معرفی شبکه ایرانیاران و استراتژی این شبکه در رسیدن به هدفِ اتحاد در اپوزیسیونِ مخالف با رژیم جمهوری اسلامی اجرا شد.

برای دیدن این برنامه به کانال یوتیوب #شبکه_ایرانیاران رجوع کنید👇
https://youtu.be/QeSoO6CBKm0
این برنامه را در کانال یک نیز میتوانید ملاحظه کنید
https://youtu.be/epM3n11SMqw
#ژنو_اپوزیسیون
#اتحاد_میلیونی
#شبکه_ایرانیاران
#کانال_یک
@iranyarannetwork1398
کتاب اول دبستان

 
متن نامه خانواده آقای بروجردی به آقای بان کی مون چاپ پست الكترونيكي
در آستانه شصت و پنجمین اجلاس مجمع عمومی سازمان ملل متحد:
  آقای بان کی مون، دبیر کل محترم سازمان ملل متحد،
با سلام و احترام،
  این شکوائیه در آستانه پنجمین سال از حبس غیر قانونی آقای سید حسین کاظمینی بروجردی، زندانی عقیدتی سیاسی در ایران، به شما ارسال می گردد.
 دگراندیشی که صرفا به خاطر حمایت مستمر از ایده جدائی دین از سیاست، در 16 مهرماه 1385 (8 اکتبر 2006) بازداشت گردیده و سالهای سخت و شکننده ای را در بندهای عمومی و انفرادی زندانهای ایران گذرانده است.

 

وی بر اثر شکنجه های روحی و جسمی، به امراض قلبی، کلیوی و تنفسی مبتلا گردیده، همچنین 80 درصد از بینائی خود را به علت پارگی شبکیه چشم از دست داده و طی ماه های اخیر نیز علائم مشکوک به تومور مغزی در ایشان آشکار شده است. بنابر گفته پزشکان درمانگاه زندان اوین، این زندانی 52 ساله که به شدت کاهش وزن پیدا کرده، در وضعیت اورژانسی به سر می برد و در معرض سکته مغزی قرار دارد. ولی مسئولین قضائی، ایشان را به جرم ادامه فعالیت و پافشاری بر روی عقاید خویش در زندان، از حق درمان در بیمارستانی مجهز محروم نگه داشته اند و حتی پرونده پزشکی ایشان را به ما نیز تحویل نمی دهند.

 

آقای بروجردی بارها به شما مقام مسئول و دیگر شخصت ها و نهادهای بین المللی، نامه نوشت ولی هیچ واکنشی صورت نگرفت. متاسفانه بی اعتنائی به این شکوائیه ها، شرایطی را فراهم کرد که بعد از انتشار هر کدام، مورد ضرب و شتم و آزار بیشتر در زندان قرار گرفت و رسانه ها و جراید دولتی نیز او را آماج اتهامات و ترور شخصیت قرار دادند.

 

عالیجناب،

آنچه بر ما وارد شد به ویژه قتل پدر و مادر آقای بروجردی و آزار خانواده و هوادارانش گویای آن است که گردانندگان حکومت به خاطر اختلاف اعتقادی با این دگراندیش نمی توانند فعالیت های وی را در ایران تحمل کنند. سال گذشته آقای بروجردی از رهبر و رئیس جمهور ایران  درخواست اجازه مهاجرت از ایران را مطرح نمود ولی هیچ پاسخی دریافت نشد.

 

ما به همراه خانواده های زندانیان عقیدتی سیاسی در ایران که اعدام شدند و یا  به علت فقدان امکانات بهداشتی و درمانی در زندانها، در معرض مرگ تدریجی قرار دارند، ایامی مصیبت بار را می گذرانیم. مصرانه از شما می خواهیم در شصت و پنجمین اجلاس مجمع عمومی سازمان ملل متحد، موضوع رسیدگی به نقض روز افزون حقوق بشر در ایران و نجات جان زندانیان را در اولویت کامل قرار دهید. تاریخ در برابر سکوت و هرگونه کوتاهی نسبت به فجایع انسانی در ایران، قضاوت خواهد کرد.

 

با سپاس ، خانواده سید حسین کاظمینی بروجردی

تهران ، شهریور 1389 ، سپتامبر 2010

 

 

http://hrdai.net/index.php?option=com_content&view=article&id=104:1389-06-28-09-01-01&catid=5:2010-07-21-10-19-53

http://www.hra-news.org/1389-01-27-05-27-21/4041-1.html

http://www.rahesabz.net/story/23721/

 
< قبل   بعد >
 
2007 Victoria Azad