گزینه ها
خانه
بیوگرافی
یادداشت ها
دیدگاه ها
رویدادها
آرشیو برنامه های رادیوئی
مصاحبه وسخنرانی ها
حقوق بشر/Human Rights
آلبوم عکس
سامانه های سیاسی و خبری
جستجوی پیشرفته
پیوندها

Mrs Victoria Azad is a renowned politician who the past 40 years has worked in opposition against the Islamic Republic of Iran. She is known as a political analyst, writer and debater. Mrs Victoria Azad has initiated and started several important oppositional associations and is one of the founders of Iran Yaran. Mrs Victoria Azad is especially known for her strong connections to the opposition within the country. She has written numerous important articles and is one of the key figures within the Iranian opposition who is frequently interviewed on matters with regard to the current political situation in Iran In 2002 she was nominated for the Swedish Parliament and held a fourth place in the election. She holds a MA in Nursing and leadership and has worked as University Adjunct as well as held several Managerial position within her field of work.
برنامه های تلویزیونی

شبکه ایرانیاران

روی لوگو کلیک کنید

 اولین برنامه ایرانیاران در تلویزیون کانال یک با اجرای ویکتوریا آزاد موسس و رایزن این شبکه با موضوع معرفی شبکه ایرانیاران و استراتژی این شبکه در رسیدن به هدفِ اتحاد در اپوزیسیونِ مخالف با رژیم جمهوری اسلامی اجرا شد.

برای دیدن این برنامه به کانال یوتیوب #شبکه_ایرانیاران رجوع کنید👇
https://youtu.be/QeSoO6CBKm0
این برنامه را در کانال یک نیز میتوانید ملاحظه کنید
https://youtu.be/epM3n11SMqw
#ژنو_اپوزیسیون
#اتحاد_میلیونی
#شبکه_ایرانیاران
#کانال_یک
@iranyarannetwork1398
کتاب اول دبستان

 
پیام شاهزاده رضا پهلوی چاپ پست الكترونيكي
 به مناسبت سالگرد تولد تاریکی در آستانۀ بازگشت روشنائی
  ۲۲ بهمن ماه ۱۳۸۹    
  هم میهنانم،  
  در این غم انگیز سالگردِ تولدِ نامبارک «جمهوری اسلامی» خشنودم که در برخی از جوامع اطراف میهن عزیز ما موجی تازه در راه پیکار برای آزادی بپا خاسته است، این موج خودجوش هرروز توانی تازه می گیرد و بذری تازه از امید در دل آزادیخواهان می نشاند.  از تونس تا مصر و یمن، مردمانی همبسته و مصمّم، ناهراسیده از خطر، آوای رهائی از اسارت سر داده و غاصبان آزادی ها و حقوقشان را دلاورانه به چالش کشیده اند. شماری بزرگ و روز افزون از زن و مرد و پیر و جوان، از هر صنف و پیشه ای، و با هر مرام و مذهبی، بدون فراخوان هیچ رهبری، به این موج پیوسته اند. این پیکارگران راه آزادی به کمتر از دستیابی به همۀ آزادی ها و حقوق پایمال شده خویش تا این لحظه قانع نشده اند و امیدوار باشیم که هرگز نخواهند شد.
 
به یاد داشته باشیم که هرجنبش آزادی خواهانه ای کمابیش از جنبش های مشابه خود الهام می گیرد، به ویژه در روزگارما که انقلاب ارتباطات داد و ستد اندیشه ها و آرمان ها، و پراکندن خبر رویدادها، را چنان آسان کرده که گوئی در جهان مرزی در میان نیست. جنبش آزادیخواهانه و خود جوش ما نیز- که نظام ولایتی را به لرزه درآورده و در صف رهبرانش شکافی ژرف و کاری برجای گذاشته، از پیکارهای آزادی خواهانۀ دیگر مردمان الهامی نو و جانی تازه گرفته است.
 
تردید نکنیم تندبادی که امروز از رهگذر پیکار بی امان آزادی خواهان در همسایگی ما وزیدن گرفته رهبران رژیم را بیش از همیشه هراسان کرده است. آنان به چشم دیده اند، و هنـوز می بینند، که نـه تنها در سرزمینی کـه غاصبانه برآن مسلط شده اند، بلکه در سرزمین های استبداد زدۀ دیگر، با هیچ ترفند و خشونتی مردمان محروم از حقوق و آزادی را از ادامۀ پیکار منصرف نمی توان کرد.  


 
هم میهنان آزاده ام،
 
یقین دارم که همۀ شما نیز تلاش پیگیر این مبارزان راه آزادی و رهائی را به فال نیک گرفته اید و با هر گامی که آنان به سوی پیروزی بر می دارند شما نیز به  چیرگی نهائی خود بر دشمنان امیدوار تر می شوید. مطمئنم که جوانان آزاده و پرشور و هشیار وطن نیز پیکار سی ساله با حکومت ولائی را در همبستگی خلل ناپذیر، با پرهیز از خشونت، و پشتیبانی روزافزون همۀ مردم آزاد جهان، به اوجی تازه خواهند رساند و ایران عزیز و کهن سال را از دوران تاریکی و تباهی به دوران روشنائی و بهروزی رهنمون خواهند شد.

خداوند نگهدار ایران باد
 
رضا پهلوی
 
< قبل   بعد >
 
2007 Victoria Azad