گزینه ها
خانه
بیوگرافی
یادداشت ها
دیدگاه ها
رویدادها
آرشیو برنامه های رادیوئی
مصاحبه وسخنرانی ها
حقوق بشر/Human Rights
آلبوم عکس
سامانه های سیاسی و خبری
جستجوی پیشرفته
پیوندها

Mrs Victoria Azad is a renowned politician who the past 40 years has worked in opposition against the Islamic Republic of Iran. She is known as a political analyst, writer and debater. Mrs Victoria Azad has initiated and started several important oppositional associations and is one of the founders of Iran Yaran. Mrs Victoria Azad is especially known for her strong connections to the opposition within the country. She has written numerous important articles and is one of the key figures within the Iranian opposition who is frequently interviewed on matters with regard to the current political situation in Iran In 2002 she was nominated for the Swedish Parliament and held a fourth place in the election. She holds a MA in Nursing and leadership and has worked as University Adjunct as well as held several Managerial position within her field of work.
برنامه های تلویزیونی

شبکه ایرانیاران

روی لوگو کلیک کنید

 اولین برنامه ایرانیاران در تلویزیون کانال یک با اجرای ویکتوریا آزاد موسس و رایزن این شبکه با موضوع معرفی شبکه ایرانیاران و استراتژی این شبکه در رسیدن به هدفِ اتحاد در اپوزیسیونِ مخالف با رژیم جمهوری اسلامی اجرا شد.

برای دیدن این برنامه به کانال یوتیوب #شبکه_ایرانیاران رجوع کنید👇
https://youtu.be/QeSoO6CBKm0
این برنامه را در کانال یک نیز میتوانید ملاحظه کنید
https://youtu.be/epM3n11SMqw
#ژنو_اپوزیسیون
#اتحاد_میلیونی
#شبکه_ایرانیاران
#کانال_یک
@iranyarannetwork1398
کتاب اول دبستان

 
برای حل مشکل تروریسم بایدبر روی آموزش سرمایه گذاری کرد چاپ پست الكترونيكي
ویدیو با زیرنویس فارسی/ تا زمانی که قرآن کتابی آسمانی و مقدس خوانده می شود، امکان پرورش بن لادن های دیگر هست/ برای حل مشکل تروریسم، باید بر روی آموزش سرمایه گذاری کرد.
بن لادن یک نفر نیست، بن لادن اسلام واقعی است، برای کشتن آن باید بر روی آموزش سرمایه گذاری کرد.
خبر کوتاه بود و تکان  دهنده ، بن لادن توسط کماندوهای آمریکایی در پاکستان کشته شده است، این خبر خوشی برای کسانی است که در حمله یازدهم سپتامبر ، عزیزان خود را از دست داده اند، اما آیا ترور و تروریستم  اسلامی با کشته شدن بن لادن تمام می شود ؟! البته که پاسخ نه است.

بن لادن بر اساس اسلام و بنا به آیات صریح قرآن عمل می کرد. تا زمانی که قرآن ، کتابی آسمانی و مقدس دانسته می شود، بن لادن زنده است و امکان پرورش بن لادن های دیگر در کشورهای اسلامی وجود دارد.در انتهای این نوشته ، چند آیه قرآنی آورده ام تا ببیند که بن لادن جز بر اساس قرآن ، بر اساس چیز دیگری عمل نمی کرد.


روش مبارزه با تروریست، تنها ترویج دموکراسی و هزینه بر روی آموزش در کشورهای اسلامی است، تنها با این روش می توان جلوی ظهور بن لادن های جدید را گرفت.


در اثر حمله یازدهم سپتامبر، بیش از سه هزار میلیارد دلار به اقتصاد آمریکا ضرر وارد شد، در اثر حمله ای که فقط کمتر از پنجاه هزار دلار برای برنامه ریزی آن خرج شده بود. باید از دولت آمریکا پرسید، چقدر تا کنون برای موضوع مهم آموزش در کشورهای اسلامی هزنیه کرده است ؟


بدون وجود آموزش درست ، زمینه پرورش و رشد تروریسم و به وجود آمدن تروریست های دیگری چون بن لادن براحتی وجود دارد.


این ویدیو(که برای سایت تد آنرا ترجمه کرده و بر آن زیر نویس فارسی گذاشته ام) ، به شکلی مستند نشان می دهد که چگونه کمک قرآن ، از کودکان معصوم، تروریست های اسلامی ساخته می شوند.
در انتها دیدن این آیات قرآن ، شما را لختی به فکر فرو خواهد برد، براستی آیا تا زمای که این کتاب مقدس شمره می شود، تروریسم اسلامی خاموش خواهد شد؟
سوره مائده آیه 33:
إِنَّمَا جَزَاء الَّذِينَ يُحَارِبُونَ اللّهَ وَرَسُولَهُ وَيَسْعَوْنَ فِي الأَرْضِ فَسَادًا أَن يُقَتَّلُواْ أَوْ يُصَلَّبُواْ أَوْ تُقَطَّعَ أَيْدِيهِمْ وَأَرْجُلُهُم مِّنْ خِلافٍ أَوْ يُنفَوْاْ مِنَ الأَرْضِ ذَلِكَ لَهُمْ خِزْيٌ فِي الدُّنْيَا وَلَهُمْ فِي الآخِرَةِ عَذَابٌ عَظِيمٌ.
سزاى كسانى كه با [دوستداران] خدا و پيامبر او مى‏جنگند و در زمين به فساد مى‏كوشند جز اين نيست كه كشته شوند يا بر دار آويخته گردند يا دست و پايشان در خلاف جهت‏ يكديگر بريده شود يا از آن سرزمين تبعيد گردند اين رسوايى آنان در دنياست و در آخرت عذابى بزرگ خواهند داش
سوره مائده آیه 38:
وَالسَّارِقُ وَالسَّارِقَةُ فَاقْطَعُواْ أَيْدِيَهُمَا جَزَاء بِمَا كَسَبَا نَكَالاً مِّنَ اللّهِ وَاللّهُ عَزِيزٌ حَكِيمٌ.
و مرد و زن دزد را به سزاى آنچه كرده‏اند دستشان را به عنوان كيفرى از جانب خدا ببريد و خداوند توانا و حكيم است
سوره التوبه آیه 29 :
قَاتِلُواْ الَّذِينَ لاَ يُؤْمِنُونَ بِاللّهِ وَلاَ بِالْيَوْمِ الآخِرِ وَلاَ يُحَرِّمُونَ مَا حَرَّمَ اللّهُ وَرَسُولُهُ وَلاَ يَدِينُونَ دِينَ الْحَقِّ مِنَ الَّذِينَ أُوتُواْ الْكِتَابَ حَتَّى يُعْطُواْ الْجِزْيَةَ عَن يَدٍ وَهُمْ صَاغِرُونَ.
کسانی را از اهل کتاب که به خدا و روز قیامت ایمان نمی آورند و چیزهایی را که خدا و پیامبرش حرام کرده است بر خود حرام نمیکنند و دین حق را نمیپذیرند بکشید، تا آنگاه که به دست خود در عین مذلت جزیه بدهند
http://gomnamian.blogspot.com/2011/05/blog-post_02.html
 
 
< قبل   بعد >
 
2007 Victoria Azad