گزینه ها
خانه
بیوگرافی
یادداشت ها
دیدگاه ها
رویدادها
آرشیو برنامه های رادیوئی
مصاحبه وسخنرانی ها
حقوق بشر/Human Rights
آلبوم عکس
سامانه های سیاسی و خبری
جستجوی پیشرفته
پیوندها

Mrs Victoria Azad is a renowned politician who the past 40 years has worked in opposition against the Islamic Republic of Iran. She is known as a political analyst, writer and debater. Mrs Victoria Azad has initiated and started several important oppositional associations and is one of the founders of Iran Yaran. Mrs Victoria Azad is especially known for her strong connections to the opposition within the country. She has written numerous important articles and is one of the key figures within the Iranian opposition who is frequently interviewed on matters with regard to the current political situation in Iran In 2002 she was nominated for the Swedish Parliament and held a fourth place in the election. She holds a MA in Nursing and leadership and has worked as University Adjunct as well as held several Managerial position within her field of work.
برنامه های تلویزیونی

شبکه ایرانیاران

روی لوگو کلیک کنید

 اولین برنامه ایرانیاران در تلویزیون کانال یک با اجرای ویکتوریا آزاد موسس و رایزن این شبکه با موضوع معرفی شبکه ایرانیاران و استراتژی این شبکه در رسیدن به هدفِ اتحاد در اپوزیسیونِ مخالف با رژیم جمهوری اسلامی اجرا شد.

برای دیدن این برنامه به کانال یوتیوب #شبکه_ایرانیاران رجوع کنید👇
https://youtu.be/QeSoO6CBKm0
این برنامه را در کانال یک نیز میتوانید ملاحظه کنید
https://youtu.be/epM3n11SMqw
#ژنو_اپوزیسیون
#اتحاد_میلیونی
#شبکه_ایرانیاران
#کانال_یک
@iranyarannetwork1398
کتاب اول دبستان

 
واکنش آستان قدس به انتقادها از پاک کردن نقوش شاهنامه چاپ پست الكترونيكي
شاهنامه بلوار فردوسی مشهد بلندترین نقاشی دیواری در ایران به شمار می‌رفت.
۱۳۹۰/۰۳/۲۱
آستان قدس رضوی در پاسخ به انتقادها از اقدام خود در پاک کردن نقاشی دیواری شاهنامه در میدان فردوسی مشهد گفت که برای «پیشگیری از تعدی و تصرف افراد سودجو و فرصت‌طلب به حریم موقوفات» و جلوگیری از «تغییر کاربری، تقطیع، خرید و فروش و ساخت‌وسازهای غیر مجاز» دست به این اقدام زده است.
Active Image
با این حال این نهاد متولی حرم امام هشتم شیعیان در پاسخ خود توضیح نداده است که چرا تازه پس از گذشت بیش از یک سال از رونمایی نقش شاهنامه به فکر پاک کردن آن و «پیشگیری از تعدی و تصرف» افتاده است.

مدیرکل روابط عمومی آستان قدس رضوی در جوابیه مبهمی که به این منظور منتشر کرد همچنین شهرداری مشهد را متهم کرده است که «به هر قیمتی، حتی بدون کسب اذن مالک و صیانت از موقوفات» و «با استفاده از تاریکی شب» به زیباسازی شهر پرداخته است.

اقدام آستان قدس رضوی در پاک کردن این نقاشی دیواری در حالی است که به گفته محمدصادق جوادی حصار، روزنامه‌نگار در مشهد، در مصاحبه‌ای با رادیوفردا، کشیدن نقش شاهنامه، «طی یک توافق بین شهرداری و آستان قدس» انجام گرفته ‌بوده و این کار بدون توافق با آستان قدس «نمی‌توانسته صورت بگیرد».

به گفته این روزنامه‌نگار، آستان قدس رضوی با این گمان که این عکس‌ها و نقش‌ها ممکن است «زمینه‌ساز یک تملک بشود» اقدام به پاک کردن این نقش و «محو صورت مسئله کرده‌ است».

به گفته روابط عمومی آستان قدس رضوی در مشهد، سطح این دیوار، هم‌اینک برای درج طرح مشترک «مورد توافق» آستان قدس رضوی و شهرداری مشهد «که متناسب با هنر و معماری اصیل اسلامی و ایرانی و شئون پایتخت معنوی ایران و موقوفات» امام رضا است آماده‌سازی شده‌ است.

اداره املاک و اراضی آستان قدس رضوی یک‌شنبه شب بلندترین نقاشی دیواری ایران با موضوع شاهنامه فردوسی را که حاصل کار یک‌ساله یک تیم هنری بود، و برای آن بیش از ۴۵ میلیون تومان بودجه صرف شده بود با رنگ سفید پاک کرد.

این اقدام در حالی صورت گرفت که حامد مقدم، مدیر امور هنری شهرداری مشهد، پیش از این به خبرگزاری ایسنا گفته ‌بود که «تمام مراحل انجام این نقاشی دیواری از ابتدا با هماهنگی آستان قدس رضوی انجام گرفته بود».

با این حال، آستان قدس رضوی در جوابیه خود شهرداری مشهد را متهم می‌کند که «به‌صورت یکجانبه و شبانه» همچنان نسبت به درج طرح‌های جایگزین دیگری به‌جای عبارتی که نام امام هشتم شیعیان در آن آمده اقدام نموده‌ است.

به گزارش ایسنا، هادی مظفری، مدیر امور هنری شهرداری مشهد، پیش از این با اشاره به اداره املاک و اراضی آستان قدس رضوی گفته‌ بود: «اداره یادشده بر روی املاک موقوفه رضوی پس از دیوارکشی از ادبیاتی چون "ملک موقوفه حضرت رضا است" و غیره استفاده می‌کند. در صورتی که با این اقدام چهره شهر را نازیبا می‌کنند.»  
 
 
< قبل   بعد >
 
2007 Victoria Azad