گزینه ها
خانه
بیوگرافی
یادداشت ها
دیدگاه ها
رویدادها
آرشیو برنامه های رادیوئی
مصاحبه وسخنرانی ها
حقوق بشر/Human Rights
آلبوم عکس
سامانه های سیاسی و خبری
جستجوی پیشرفته
پیوندها

Mrs Victoria Azad is a renowned politician who the past 40 years has worked in opposition against the Islamic Republic of Iran. She is known as a political analyst, writer and debater. Mrs Victoria Azad has initiated and started several important oppositional associations and is one of the founders of Iran Yaran. Mrs Victoria Azad is especially known for her strong connections to the opposition within the country. She has written numerous important articles and is one of the key figures within the Iranian opposition who is frequently interviewed on matters with regard to the current political situation in Iran In 2002 she was nominated for the Swedish Parliament and held a fourth place in the election. She holds a MA in Nursing and leadership and has worked as University Adjunct as well as held several Managerial position within her field of work.
برنامه های تلویزیونی

شبکه ایرانیاران

روی لوگو کلیک کنید

 اولین برنامه ایرانیاران در تلویزیون کانال یک با اجرای ویکتوریا آزاد موسس و رایزن این شبکه با موضوع معرفی شبکه ایرانیاران و استراتژی این شبکه در رسیدن به هدفِ اتحاد در اپوزیسیونِ مخالف با رژیم جمهوری اسلامی اجرا شد.

برای دیدن این برنامه به کانال یوتیوب #شبکه_ایرانیاران رجوع کنید👇
https://youtu.be/QeSoO6CBKm0
این برنامه را در کانال یک نیز میتوانید ملاحظه کنید
https://youtu.be/epM3n11SMqw
#ژنو_اپوزیسیون
#اتحاد_میلیونی
#شبکه_ایرانیاران
#کانال_یک
@iranyarannetwork1398
کتاب اول دبستان

 
استقبال آرژانتین از اعلام آمادگی ایران چاپ پست الكترونيكي
 برای همکاری در پرونده آمیا
http://www.radiofarda.com/content/
f10_argentina_praises_iran_help_offer_in_bombing_probe/24268705.html
 در لانه مورچگان آبی ریخته شده است که  لانه را با خود خواهد برد
  به نظر نمیرسد که تضاد بر سرکسب قدرت آشتی پذیرباشد. .
فراموش نکرده ایم نقش کلیدی رفسنجانی را در قتلهای رنجیره ای و میکونوس. همین رفسنجانی در سال 1994  باعث ترور85 نفر درمرکزیهودیان دربوینس آیرس در آرژانتین شد.

 بیاد بیاورید فیلم (پدرخوانده) را که چگونه خانوادهای مختلف مافیا برای کسب کامل قدرت اقتصادی بجان هم افتادند .به تعبیر من خاتمی ، رفسنجانی، احمدی نژاد جک تاریخ ،  بدترين و بي‌فايده‌ترين افراد در عرصه سياست ایرانند ، مجموعه عملکرد آنها تنها تلاش  براي حفظ سمت و موقعيت خود و باند مافیائی شان بوده وهست. منافع و هویت ملی ایرانیان هرگز دغدغه اینان نبوده اگر بود چنین عمل نمیکردند. در دوران ریاست جمهوری رفسنجانی ما شاهد بودیم که ایرانیان همواره تحقیر شدند و این دقیقا بدلیل آن بود که آقایان به مردم و کشور توجهی نداشتند ، تنها جیب مبارک معنی داشت و بس. در دوران ریاست آقایان ما شاهد درایت ، توانمندی و عقلانیت سیاسی از طرف آنان نبودیم. در دوران ریاست جمهوری رفسنجانی، آسیب های جدی به بدنه فرهنگی جامعه وارد شد و بیشتر آنچه که ما امروز به نام گروه های فشار و غیره می شناسیم، میراث منحوس دوران ایشان است که هنوز مردم ما طعم آن را درکام دارند.  دولت احمدی نژاد میوه به بارآمده ی نا کارآمدی  آقایان رفسنجانی و خاتمی  است.

. همین آقای خاتمی بود که در برابر « حکم حکومتی »  به رفوگری در گلیم حاکمیت و اراده آقا خامنه ای پرداخت.  خاتمی در دوران ریاست جمهوری خود اعتبار برای نظامی میخرید که سراسر فاسد و ناقص حقوق بشر بود. فقر و ذلت را به سرنوشت ایرانیان  حاکم ساختند و شرف و ناموس ایرانیان را به زرو زور فروختند. در هیچ زمانی ایرانیان تا بدین حد در سطح جهانی تحقیر نشده بودند ، این را بلند میگویم تا کمی بغیرت ملی مان بربخورد. در حالیکه قوه قضائیه نشریات را تعطیل میکرد و روزنامه نگاران را به زندان گسیل میکرد ، دانشجویان و زنان را سرکوب و زندان و شکنجه میکردند ، ترور سیاسی و هزاران فاجعه دیگر ببار می آوردند آقای  خاتمی به خارج میرفت و از گفتگوی تمدنها برای انسانهای متمدنی که قرنها قانون به آنان حکم فرما بوده سخن میگفت و آنان نیز با نهایت تواضع گوش میدانند که شاید تکرار این حرفها خود موجب تحول بسمت دموکراتیزاسیون شود

 

ویکتوریا آزاد
 
< قبل   بعد >
 
2007 Victoria Azad