گزینه ها
خانه
بیوگرافی
یادداشت ها
دیدگاه ها
رویدادها
آرشیو برنامه های رادیوئی
مصاحبه وسخنرانی ها
حقوق بشر/Human Rights
آلبوم عکس
سامانه های سیاسی و خبری
جستجوی پیشرفته
پیوندها

Mrs Victoria Azad is a renowned politician who the past 40 years has worked in opposition against the Islamic Republic of Iran. She is known as a political analyst, writer and debater. Mrs Victoria Azad has initiated and started several important oppositional associations and is one of the founders of Iran Yaran. Mrs Victoria Azad is especially known for her strong connections to the opposition within the country. She has written numerous important articles and is one of the key figures within the Iranian opposition who is frequently interviewed on matters with regard to the current political situation in Iran In 2002 she was nominated for the Swedish Parliament and held a fourth place in the election. She holds a MA in Nursing and leadership and has worked as University Adjunct as well as held several Managerial position within her field of work.
برنامه های تلویزیونی

شبکه ایرانیاران

روی لوگو کلیک کنید

 اولین برنامه ایرانیاران در تلویزیون کانال یک با اجرای ویکتوریا آزاد موسس و رایزن این شبکه با موضوع معرفی شبکه ایرانیاران و استراتژی این شبکه در رسیدن به هدفِ اتحاد در اپوزیسیونِ مخالف با رژیم جمهوری اسلامی اجرا شد.

برای دیدن این برنامه به کانال یوتیوب #شبکه_ایرانیاران رجوع کنید👇
https://youtu.be/QeSoO6CBKm0
این برنامه را در کانال یک نیز میتوانید ملاحظه کنید
https://youtu.be/epM3n11SMqw
#ژنو_اپوزیسیون
#اتحاد_میلیونی
#شبکه_ایرانیاران
#کانال_یک
@iranyarannetwork1398
کتاب اول دبستان

 
تظاهرات مقابل سفارت ایران در لندن چاپ پست الكترونيكي
 در اعتراض به سرکوب درویشان گنابادی ساکن شهرستان کوار
يكشنبه ، 13 شهریور 1390 ، 23:03
 http://www.insideofiran.org
روز یکشنبه ۱۳ شهریورماه ۹۰ ، در پی سرکوب خشونت بار پیروان طریقت نعمت اللهی گنابادی در شهرستان کوار جمعی از اعضا انجمن جهانی پاسداشت حقوق بشر ، در اعتراض به اقدامات سرکوبگرانه نیروهای بسیج و سپاه و جمعی از طلاب این شهرستان در برابر سفارت ایران در شهر لندن دست به برپایی تظاهراتی اعتراضی زدند.

جمعی از آزادیخواهان ایران حامی جنبش سبز ، با پیوستن به این حرکت اعتراضی مراتب همدردی و همدلی با دراویش گنابادی را ابراز داشتند و در پایان با قرائت بیانیه ای اقدامات طلاب و نیروهای منسبت به بسیج این شهرستان علیه پیروان این طریقت را قویا محکوم کردند.

پیشتر انجمن جهانی پاسداشت حقوق بشر در ایران ، ضمن محکوم کردن اقدامات خودسرانه و سرکوبگرانه بسیج و سپاه شهرستان کوار علیه جمعی از شهروندان بی دفاع ساکن این شهرستان ، تمامی آزادیخواهان از سراسر اقصی نقاط دنیا را به اعتراض نسبت به سرکوب دراویش شهرستان کوار از توابع فارس فراخوانده بود .

نمایندگان و اعضا انجمن جهانی پاسداشت حقوق بشر در ایران گزارشی کامل از رخدادهای چند روزه اخیر را با ارائه اسناد و مدارک در اختیار مجامع بین المللی حقوق بشر قرار داده اند تا در اسرع وقت در نشستی که قرار است در ماه جاری میلادی در مقرّ سازمان ملل متحد در شهر ژنو برگزار شود منعکس و بر اساس آن تصمیم گیریهای لازم بعمل آید.

در این تظاهرات اعتراضی یکی از شرکت کنندگان با پوشیدن لباس نیروهای سپاهی و گرفتن کتاب شیطان با عنوان "تئوری ولایت فقیه و با دستانی آغشته به خون بعنوان سمبل سرکوب آزادیخواهان ایرانی در تبعیت از تئوری شیطانی ولایت فقیه و با دستانی آغشته بخون مردم ایران زمین ، جنایات رژیم را در اذهان عمومی بتصویر کشید.

تظاهراتی مشابه ، روز جمعه ۱۱ شهریور ماه در شهر هامبورگ آلمان برگزار شد که گزارش تصویری آن بزودی ارسال می گردد.

گزارش ویدئویی تظاهرات اعتراضی اعضا انجمن جهانی پاسداشت حقوق بشردر ایران با همراهی حامیان و هواداران جنبش سبز در شهر لندن در برابر سفارت ایران متعاقبا ارسال می گردد.
http://insideofiran.org/component/content/article/25-1389-11-29-10-03-18/6912-1390-06-14-09-48-51.html
 
< قبل   بعد >
 
2007 Victoria Azad