گزینه ها
خانه
بیوگرافی
یادداشت ها
دیدگاه ها
رویدادها
آرشیو برنامه های رادیوئی
مصاحبه وسخنرانی ها
حقوق بشر/Human Rights
آلبوم عکس
سامانه های سیاسی و خبری
جستجوی پیشرفته
پیوندها

Mrs Victoria Azad is a renowned politician who the past 40 years has worked in opposition against the Islamic Republic of Iran. She is known as a political analyst, writer and debater. Mrs Victoria Azad has initiated and started several important oppositional associations and is one of the founders of Iran Yaran. Mrs Victoria Azad is especially known for her strong connections to the opposition within the country. She has written numerous important articles and is one of the key figures within the Iranian opposition who is frequently interviewed on matters with regard to the current political situation in Iran In 2002 she was nominated for the Swedish Parliament and held a fourth place in the election. She holds a MA in Nursing and leadership and has worked as University Adjunct as well as held several Managerial position within her field of work.
برنامه های تلویزیونی

شبکه ایرانیاران

روی لوگو کلیک کنید

 اولین برنامه ایرانیاران در تلویزیون کانال یک با اجرای ویکتوریا آزاد موسس و رایزن این شبکه با موضوع معرفی شبکه ایرانیاران و استراتژی این شبکه در رسیدن به هدفِ اتحاد در اپوزیسیونِ مخالف با رژیم جمهوری اسلامی اجرا شد.

برای دیدن این برنامه به کانال یوتیوب #شبکه_ایرانیاران رجوع کنید👇
https://youtu.be/QeSoO6CBKm0
این برنامه را در کانال یک نیز میتوانید ملاحظه کنید
https://youtu.be/epM3n11SMqw
#ژنو_اپوزیسیون
#اتحاد_میلیونی
#شبکه_ایرانیاران
#کانال_یک
@iranyarannetwork1398
کتاب اول دبستان

 
رنج نامه ای در وصف نهال سحابی چاپ پست الكترونيكي
خدایا ! قلم دیگر دستان لرزانم را یاری نمی کند , هنوز از فکر یوسف ندرخانی و حکم اعدام او بیرون نیامده ام که چشمان بهت زده ام به خبر خودکشی نهال می افتد . به راستی به کجا می رویم ؟ اصلا تا کجا باید برویم ؟ بغضی سنگین گلویم را گرفته است , نه فرو می رود و نه چشمانم را تر می کند . نهال هم رفت و چه عاشقانه رفت . سری به وبلاگش زدم تا این لحضه هنوز از دسترس خارج نشده , این جمله آن بالا خودنمایی می کند " دیر از گوش غلیضم چکیدی , کمای من به مرگ گرمی رفته است " این آخرین نوشته نهال در وصف بهنام بود , اما حالا خودش هم به او پیوسته است .  پایین این نوشته ها لینکی وجود دارد , بازش کردم چه موزیک دلنشینی ! چقدر عاشقانه , می توانم تصور کنم نهال هنگام گوش دادن به این موزیک چه حال و هوایی داشته است . خدایا ! سهم نهال از دنیا چه بود ؟ اکنون او به سفری بی انتها رفته است , چرا که لحظه ها را بدون بهنام عذاب آور می پنداشت . عذابی بس تحمل ناپذیر ! راستی کوهیار کجاست ؟  آیا از پرواز این دو عاشقانه باخبر است ؟ می دانم که از رفتن دوستانت بی خبری , شاید هم .... نه ,  ذهن خسته ام تحمل رنج نامه ای دیگر را ندارد یاد اشعار شاملو می افتم  
دهانت را می بویند مبادا گفته باشی دوستت دارم , دلت را می پویند مبادا شعله ای درآن نهان باشد ,روز گار غریب ست نازنین , اینک قصابانند بر گذرگاهها مستقر با کنده و ساتوری خون آلود , تبسم را بر لبها جراحی می کنند و ترانه را بر دهان , عشق را کنار تیرک راهبند تازیانه می زنند , شوق را در پستوی خانه نهان باید کرد ....
از چه گویم که سالیان مدیدی ست که این قصابان به سلاخی عشق و آزادی می پردازند . سهراب ! کجایی که ببینی , دیگر پشت دریاها شهری نیست , که اگر بودی تمام دنیا وسعت تنهایت را پر نمی کرد , که هر چه چشمهایت را می شستی باز از ظلم این ظالمان خون گریه می کردی !
دلم هوای ترانه آریا را کرده , آیا روزی خواهد آمد که بساط این دقل بازان جمع شود ؟ امشب یار دبستانی را نمی خوانم
امشب پر از قصه ام ! ندا , سهراب , امیر , هاله , بهنام , نهال ,   تا به کی باید بروند و ما حسرت ....
پس این آزادی کجاست
مهدی رود
 
< قبل   بعد >
 
2007 Victoria Azad