گزینه ها
خانه
بیوگرافی
یادداشت ها
دیدگاه ها
رویدادها
آرشیو برنامه های رادیوئی
مصاحبه وسخنرانی ها
حقوق بشر/Human Rights
آلبوم عکس
سامانه های سیاسی و خبری
جستجوی پیشرفته
پیوندها

Mrs Victoria Azad is a renowned politician who the past 40 years has worked in opposition against the Islamic Republic of Iran. She is known as a political analyst, writer and debater. Mrs Victoria Azad has initiated and started several important oppositional associations and is one of the founders of Iran Yaran. Mrs Victoria Azad is especially known for her strong connections to the opposition within the country. She has written numerous important articles and is one of the key figures within the Iranian opposition who is frequently interviewed on matters with regard to the current political situation in Iran In 2002 she was nominated for the Swedish Parliament and held a fourth place in the election. She holds a MA in Nursing and leadership and has worked as University Adjunct as well as held several Managerial position within her field of work.
برنامه های تلویزیونی

شبکه ایرانیاران

روی لوگو کلیک کنید

 اولین برنامه ایرانیاران در تلویزیون کانال یک با اجرای ویکتوریا آزاد موسس و رایزن این شبکه با موضوع معرفی شبکه ایرانیاران و استراتژی این شبکه در رسیدن به هدفِ اتحاد در اپوزیسیونِ مخالف با رژیم جمهوری اسلامی اجرا شد.

برای دیدن این برنامه به کانال یوتیوب #شبکه_ایرانیاران رجوع کنید👇
https://youtu.be/QeSoO6CBKm0
این برنامه را در کانال یک نیز میتوانید ملاحظه کنید
https://youtu.be/epM3n11SMqw
#ژنو_اپوزیسیون
#اتحاد_میلیونی
#شبکه_ایرانیاران
#کانال_یک
@iranyarannetwork1398
کتاب اول دبستان

 
مرگ احمد رضائی چاپ پست الكترونيكي
 مجمع تشخیص مصلحت نظام روز یکشنبه اعلام کرد که احمد رضایی، فرزند محسن رضایی، دبیر این مجمع، در هتلی در دوبی به «طرز مشکوکی» جان باخته است. احمد رضایی در دور اول ریاست جمهوری محمد خاتمی به آمریکا پناهنده شده بود.

شهرام گیل آبادی، معاون اطلاع رسانی دبیرخانه مجمع در گفت و گو با وب سایت محسن رضایی گفته است: «احمد رضایی که در هتل گلوریای دوبی در طبقه ۱۸ اتاق ۲۳ اقامت داشته، به طرز مشکوکی درگذشته است.»
آقای گیل آبادی گفته است که این موضوع در حال بررسی است و به محض تکمیل اطلاعات، جزییات آن منتشر خواهد شد.
در همین حال، خبرگزاری آسوشیتدپرس به نقل از یک مقام پلیس دوبی گزارش داده که احمد رضایی احتمالا خودکشی کرده است.
این مقام گفته است، جسد آقای رضایی اواخر روز جمعه و در حالی پیدا شد که مچ دست چپ او بریده شده بود.
این مقام پلیس دوبی که نخواست نامش فاش شود، افزوده است که شواهدی دال بر حمله به احمد رضایی وجود ندارد و موضوع خودکشی او در دست بررسی است.

سایت محسن رضایی در خبر خود، درگذشت پسر محسن رضایی را «همزمان با شهادت جمعی از همرزمان محسن رضایی» عنوان کرده است که ظاهرا اشاره آن به کشته شدن شماری از نیروهای سپاه پاسداران در انفجار روز شنبه در یک پادگان نظامی در اطراف ملارد کرج است.
محسن رضایی که در طیف اصولگرایان جمهوری اسلامی قرار دارد از فرماندهان پیشین سپاه پاسداران است که در انتخابات دهم ریاست جمهوری از رقبای محمود احمدی نژاد بود.
احمد رضایی، پسر ارشد محسن رضایی، در سال ۱۳۷۷، دور نخست ریاست جمهوری محمد خاتمی، از طریق دوبی به آمریکا گریخت و در آنجا به موضعگیری های تندی علیه مقام های جمهوری اسلامی ایران پرداخت.
 وی سال ۱۳۷۷ در گفت و گو با صدای آمریکا، قتل های زنجیره ای را طراحی شده در بیت رهبر جمهوری اسلامی ایران و با همکاری اکبر هاشمی رفسنجانی عنوان کرده بود.
احمد رضایی گفته بود: «تمام این تحولات و ترورهایی که در جمهوری اسلامی ایران رخ می دهد، در دفتر آقای خامنه ای تصمیم گیری می شود. حتی درباره کارهای تروریستی در سایر نقاط دنیا ایشان تصمیم می گیرد با مشورت آقای رفسنجانی.»
محسن رضایی درباره فرار فرزندش گفته بود که افرادی از آمریکا نزد او آمدند و خود را عضو ناسا معرفی کردند و پسرم را اغفال کردند.
احمد رضایی در سال ۱۳۸۴ در سکوت کامل به ایران بازگشت و یکسال بعد، در اوایل اسفند ۱۳۸۵ محسن رضایی تایید کرد که پسرش به کشور بازگشته است.
آقای رضایی در برنامه تلویزیونی «مردم ایران، سلام» در پاسخ به پرسش مجری برنامه که از وضعیت پسرش پرسید، گفت: «ایشان قریب یک سال است پس از درمان و حضور در آمریکا به ایران برگشته و مشغول فعالیت و زندگی در ایران است.»
بر اساس گزارش رسانه های نزدیک به محافظه کاران از جمله سایت رجانیوز، احمد رضایی در زندگی خود چهار بار ازدواج کرده بود که دو همسر وی پس از فرار از ایران، آمریکایی و سپس کره ای بودند.

سایت های خبری در سال ۱۳۸۸ بار دیگر گزارش دادند که وی از همسر چهارم ایرانی خود جدا شده و به آمریکا بازگشته است. عکسهای منتشر نشده از حضور مرحوم احمد رضایی میرقائد و پدرش در منزل سردار سرلشگر شهید علی هاشمی در اهواز / سال۸۵
 
< قبل   بعد >
 
2007 Victoria Azad