گزینه ها
خانه
بیوگرافی
یادداشت ها
دیدگاه ها
رویدادها
آرشیو برنامه های رادیوئی
مصاحبه وسخنرانی ها
حقوق بشر/Human Rights
آلبوم عکس
سامانه های سیاسی و خبری
جستجوی پیشرفته
پیوندها

Mrs Victoria Azad is a renowned politician who the past 40 years has worked in opposition against the Islamic Republic of Iran. She is known as a political analyst, writer and debater. Mrs Victoria Azad has initiated and started several important oppositional associations and is one of the founders of Iran Yaran. Mrs Victoria Azad is especially known for her strong connections to the opposition within the country. She has written numerous important articles and is one of the key figures within the Iranian opposition who is frequently interviewed on matters with regard to the current political situation in Iran In 2002 she was nominated for the Swedish Parliament and held a fourth place in the election. She holds a MA in Nursing and leadership and has worked as University Adjunct as well as held several Managerial position within her field of work.
برنامه های تلویزیونی

شبکه ایرانیاران

روی لوگو کلیک کنید

 اولین برنامه ایرانیاران در تلویزیون کانال یک با اجرای ویکتوریا آزاد موسس و رایزن این شبکه با موضوع معرفی شبکه ایرانیاران و استراتژی این شبکه در رسیدن به هدفِ اتحاد در اپوزیسیونِ مخالف با رژیم جمهوری اسلامی اجرا شد.

برای دیدن این برنامه به کانال یوتیوب #شبکه_ایرانیاران رجوع کنید👇
https://youtu.be/QeSoO6CBKm0
این برنامه را در کانال یک نیز میتوانید ملاحظه کنید
https://youtu.be/epM3n11SMqw
#ژنو_اپوزیسیون
#اتحاد_میلیونی
#شبکه_ایرانیاران
#کانال_یک
@iranyarannetwork1398
کتاب اول دبستان

 
حمایت هواداران آقای بروجردی از طرح شکایت چاپ پست الكترونيكي
Sample Image آقای رضا پهلوی علیه علی خامنه ای

طرفداران آقای سید حسین کاظمینی بروجردی زندانی آزادیخواه، ضمن اعلام حمایت از اقدام برای طرح شکایت از رهبر رژیم ولایت فقیه توسط آقای رضا پهلوی و ارج نهادن به این حرکت، آن را گامی اساسی و موثر در راه مبارزات پر هزینه و بلند مدت ملت نجیب ایران برای رسیدن به صلح، دموکراسی و آزادی می دانند و از همه گروه های مخالف این حکومت دیکتاتوری دعوت می کنند به دور ازهر گونه سلایق سیاسی و عقیدتی با همبستگی و همراهی صادقانه، دست به دست هم داده و در راستای موثر شدن هر چه بیشتر این اقدام ارزشمند، تلاش و همکاری کنند.

امید است که در پی این همبستگی و به واسطه حمایت همه گروه های آزادیخواه و با یک برنامه ریزی حساب شده، روند تضعیف و فروپاشی این رژیم استبدادی جنایتکار سرعت بیشتری به خود گیرد و مردم ایران و جهانیان برای رسیدن به صلح و امنیت در ایران و منطقه خاورمیانه هزینه کمتری پرداخت نمایند.
لازم به ذکر است که آقای بروجردی زندانی سرشناس عقیدتی سیاسی که در حال حاضر ششمین سال از دوران طولانی حبس خود را به جرم داشتن عقاید صلح جویانه و آزادی خواهانه و مطالبه جدایی دین از  حکومت سپری می کند، پیش از این نیز بارها از وکلا و افراد با وجدان مدافع حقوق بشر در سراسر دنیا درخواست کرده بود که به وکالت از سوی ایشان و هزاران زندانی سیاسی عقیدتی که در زندان های قرون وسطایی رژیم ستمدینی ایران تحت شکنجه و آزار قرار دارند و به نیابت از همه اقشار آزادیخواه ملت ایران، چنین شکایت نامه هایی را از رژیم ستمدینی مطرح و آن را از سوی سازمان ملل و سازمان های حقوقی بین المللی پیگیری نمایند.
هواداران زندانی آزادیخواه سید حسین کاظمینی بروجردی
 
< قبل   بعد >
 
2007 Victoria Azad