گزینه ها
خانه
بیوگرافی
یادداشت ها
دیدگاه ها
رویدادها
آرشیو برنامه های رادیوئی
مصاحبه وسخنرانی ها
حقوق بشر/Human Rights
آلبوم عکس
سامانه های سیاسی و خبری
جستجوی پیشرفته
پیوندها

Mrs Victoria Azad is a renowned politician who the past 40 years has worked in opposition against the Islamic Republic of Iran. She is known as a political analyst, writer and debater. Mrs Victoria Azad has initiated and started several important oppositional associations and is one of the founders of Iran Yaran. Mrs Victoria Azad is especially known for her strong connections to the opposition within the country. She has written numerous important articles and is one of the key figures within the Iranian opposition who is frequently interviewed on matters with regard to the current political situation in Iran In 2002 she was nominated for the Swedish Parliament and held a fourth place in the election. She holds a MA in Nursing and leadership and has worked as University Adjunct as well as held several Managerial position within her field of work.
برنامه های تلویزیونی

شبکه ایرانیاران

روی لوگو کلیک کنید

 اولین برنامه ایرانیاران در تلویزیون کانال یک با اجرای ویکتوریا آزاد موسس و رایزن این شبکه با موضوع معرفی شبکه ایرانیاران و استراتژی این شبکه در رسیدن به هدفِ اتحاد در اپوزیسیونِ مخالف با رژیم جمهوری اسلامی اجرا شد.

برای دیدن این برنامه به کانال یوتیوب #شبکه_ایرانیاران رجوع کنید👇
https://youtu.be/QeSoO6CBKm0
این برنامه را در کانال یک نیز میتوانید ملاحظه کنید
https://youtu.be/epM3n11SMqw
#ژنو_اپوزیسیون
#اتحاد_میلیونی
#شبکه_ایرانیاران
#کانال_یک
@iranyarannetwork1398
کتاب اول دبستان

 
يک فعال حقوق زنان در ايالت تگزاس آمريکا به قتل رسيد. چاپ پست الكترونيكي
 متاسفانه خبردار شدیم که فعال حقوق زنان گلاره باقرزاده توسط فرد و یا افرادی به قتل رسیده است . قاتل و دلیل قتل هنوز نامشخص است اما یک موضوع مبرهن است و آن فقدان گلاره است که برای احقاق حقوق زنان تلاش میکرد. روحش شاد و یاد او گرامی باد
ویکتوریا آزاد

بنا بر گزارش رسانه هاي آمريکائي:خانم گلاره باقرزاده ،سي ساله, ساکن شهر هيستون ايالت تگزاس روز دوشنبه 16 ژانويه به قتل رسيده است.
گلاره يک فعال حقوق زنان در ايالت تگزاس آمريکا به قتل رسيد.
باقرزاده، دانشجوی ژنتیک مولکولی و مهندسی ژنتیک در مرکز سرطان شناسی دانشگاه تگزاس بود و همچنین برای پیشبرد حقوق زنان ایرانی به شدت فعالیت می کرد. بررسیها نشان می‌دهد که شخصی از سمت کمک راننده به اتومبیل باقرزاده نزدیک شده و به سر وی شلیک کرده است. جنازه در اتومبیل در حال حرکت وی که پس از برخورد با یک پارکینگ متوقف شده است پیدا شد. پلیس به سرعت و در حالی که چرخ اتومبیل هنوز در حال چرخش ناشی از تصادف بوده در صحنه حاضر شده و حتی موتور اتومبیل توسط افسر پلیس خاموش شده است. طبق گفته پلیس اطلاعاتی پیرامون اینکه آیا وی در زمان قتل تعقیب می‌شده است در دسترس نیست. گلاره باقرزاده 30 ساله و تنها فرزند خانواده‌اش بوده است. بر اساس اعلام پلیس دوست‌پسر سابق گلاره در حال صحبت تلفنی با وی بوده که صدای شلیک و تصادف را از پشت تلفن شنیده است. دوست‌پسر سابق وی مورد بازجویی قرار گرفته اما هنوز به عنوان مظنون به شمار نمی‌رود. کارآگاهان قصد تحقیق از دوستان فعلی وی را دارند تا سرنخ‌های بیشتری پیرامون حادثه بدست آوردند. یکی از دوستان گلاره گفت او فردی مهربان بود که هیچ دشمنی نداشت. او عضو یکی از سازمانهای ایرانی حامی جنبش سبز در هوستون بود. با توجه به عدم سرقت کیف شخصی و تلفن همراه گلاره از داخل اتومبیل، انگیزه قتل هنوز مشخص نیست.
به گفته پلیس، گلاره در بین جامعه ایرانیان فردی شناخته شده بود و در راه حقوق زنان ایرانی تلاش می کرد و در هر تظاهراتی که در این زمینه برپا می گردید، شرکت فعالانه داشت. معلوم نیست قتل گلاره باقرزاده به دلیل فعالیت هایش علیه حکومت اسلامی ایران صورت گرفته یا دلیل دیگری داشته است. پلیس احتمال داده فردی در خودرو با گلاره بوده و یا آنکه در راه خانه اش در کمین وی بوده است
 
< قبل   بعد >
 
2007 Victoria Azad