گزینه ها
خانه
بیوگرافی
یادداشت ها
دیدگاه ها
رویدادها
آرشیو برنامه های رادیوئی
مصاحبه وسخنرانی ها
حقوق بشر/Human Rights
آلبوم عکس
سامانه های سیاسی و خبری
جستجوی پیشرفته
پیوندها

Mrs Victoria Azad is a renowned politician who the past 40 years has worked in opposition against the Islamic Republic of Iran. She is known as a political analyst, writer and debater. Mrs Victoria Azad has initiated and started several important oppositional associations and is one of the founders of Iran Yaran. Mrs Victoria Azad is especially known for her strong connections to the opposition within the country. She has written numerous important articles and is one of the key figures within the Iranian opposition who is frequently interviewed on matters with regard to the current political situation in Iran In 2002 she was nominated for the Swedish Parliament and held a fourth place in the election. She holds a MA in Nursing and leadership and has worked as University Adjunct as well as held several Managerial position within her field of work.
برنامه های تلویزیونی

شبکه ایرانیاران

روی لوگو کلیک کنید

 اولین برنامه ایرانیاران در تلویزیون کانال یک با اجرای ویکتوریا آزاد موسس و رایزن این شبکه با موضوع معرفی شبکه ایرانیاران و استراتژی این شبکه در رسیدن به هدفِ اتحاد در اپوزیسیونِ مخالف با رژیم جمهوری اسلامی اجرا شد.

برای دیدن این برنامه به کانال یوتیوب #شبکه_ایرانیاران رجوع کنید👇
https://youtu.be/QeSoO6CBKm0
این برنامه را در کانال یک نیز میتوانید ملاحظه کنید
https://youtu.be/epM3n11SMqw
#ژنو_اپوزیسیون
#اتحاد_میلیونی
#شبکه_ایرانیاران
#کانال_یک
@iranyarannetwork1398
دیدنی ها
imag0015.jpg
کتاب اول دبستان

 
به تارنمای ویکتوریا آزاد خوش آمدید
صدمین برنامه ایرانیاران چاپ پست الكترونيكي
Active Image
💠  صدمین برنامه #ایرانیاران در تلویزیون #کانال_یک با #ویکتوریا_آزاد
👈موضوع: اتمام حجت ویکتوریا آزاد با قدرتهای جهانی، حاکمیت و اپوزیسیون ، آنچه ملت ایران باید بداند
👈تاریخ؛ چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت  ۱۴۰۰ بوقت ایران ساعت ۸،۵ شب 
لینک یوتیوب برنامه

#نه_به_جمهورى_اسلامى 
#نه_به_انتصابات_1400 
#اتحاد_میلیونی
#شبکه_ایرانیاران

 
نود و چهارمین برنامه ایرانیاران چاپ پست الكترونيكي
Image

نود و چهارمین برنامه #ایرانیاران در تلویزیون #کانال_یک با #ویکتوریا_آزاد
موضوع: 
معمای شاهزاده رضا پهلوی و راستاهای سیاستهای کلان ما
لینک برنامه در یوتیوب 

 
پنل سیاسی چاپ پست الكترونيكي
Image
 
پنل سیاسی با اجرای #شهرام_همایون در خصوص قرارداد #ترکمنچای_چینی، ارزیابی و راهکارها
با حضور؛ ویکتوریا آزاد، قاسم شعله سعدی و حشمت طبرزدی 
لینک یوتیوب
 
 
کوتاه در باب استراتژیهای ورشکسته اصلاح طلبان چاپ پست الكترونيكي
اعم از حکومتی یا در حاشیه؛

⭕️تقریبا ۹ ماه قبل از برگزاری انتخابات مجلس چهارم، بحث نظارت استصوابی شورای نگهبان با نامه آیت‌الله رضوانی (‌از فقهای این شورا و رئیس هیات مرکزی نظارت بر انتخابات) به دبیر شورا (آیت‌الله محمدی گیلانی) مطرح و در جلسه یکم خرداد ۱۳۷۰ به این شرح مصوب شد: "نظارت‌ مذکور در اصل‌ ۹۹ قانون‌ اساسی‌ استصوابی‌ است‌ و شامل‌ تمام‌ مراحل‌ اجرایی‌ انتخابات‌ از جمله‌ تایید و رد صلاحیت‌ کاندیداها می‌شود."

⭕️از آنزمان شخصیتهای میانه رو از کروبی و علی مطهری گرفته تا هاجر چنارانی و پروانه سلحشوری و نطق کم سابقه او در مجلس مبنی بر همه پرسی برای کنارزدن اصل نظارت استصوابی، تا بخش بزرگی از نمایندگان مجلس های گذشته تلاش کردند که اصل نظارت استصوابی را یک محدود و یا مردود کنند ولی آنها هیچگاه موفق به کنار زدن یا یک قدم عقب نشینی خامنه ای و دستگاهش نشدند برعکس با اتخاذ این سیاستها آنها را درنده خوتر و مستبدتر و گستاخ تر کردند. 
...............................ادامه مطلب
 
 

Sample Image


Active Image


Sample Image


Sample Image

Sample Image

تفاهم نامه شبکه ایرانیاران
شبکه ایرانیاران برای تفاهم و اتحاد و همبستگی ملی تفاهم نامه پیشنهادی خود را تقدیم کرده، سندی که قابلیت سند پایه یک دولت موقت را دارد. با امضای این تفاهم نامه حمایت خود را اعلام کنید. امضای شما میتواند با اسم مستعار نیز باشد. بداخل پتیشین بروید و درخواستنامه را امضا کنید. تا کنون۶۷۲ امضا که دستکم ۹۰٪ درصد امضاها از درونمرز است بزیر این تفاهم نامه گذاشته شده است.
شما نیز با حمایت خود از این تفاهم نامه یکبار برای همیشه به تحجر و بیعدالتی و بی قانونی نه بگویید.

تفاهم‌نامه پیشنهادی برای اجماع مخالفین جمهوری اسلامی

«شبکه ایرانیاران»
 ایران ما، در اندوه و ماتم نشسته است، او نیازمند یاری تک‌تک ماست. آسیب‌ها چنان پیکر او را خراشیده است که اگر به یاری‌اش نشتابیم برای همیشه از دست خواهد رفت. زمان کوتاهی باقی‌مانده است. ما جمعی از نیروهای سکولار دموکرات برخاسته از متن جامعه و نمایندگانی پرمخاطب از اقشار مختلف مردم ایران در عرصه فضای حقیقی و مجازی، اعم از (مسیحی، مسلمان، بلوچ، کرد، آذری، بی‌دین، پادشاهی خواه، جمهوری‌خواه، فدراتیو خواه و...) از داخل و خارج از کشور بپا خاسته ایم تا با مشورت و همکاری و تعامل با یکدیگر به‌اتفاق همه نیروهای دموکرات و آزادیخواه درون و برون مرز، یک اقدام ملی جهت فراهم آوردن شرایط تشکیل شورای وحدت مخالفین جمهوری اسلامی و ایجاد امید در میان ملت بزرگ ایران و فراهم آوردن شرایط یک خیزش میلیونی و تشکیل یک آلترناتیو بدیل برای گذار از جمهوری اسلامی، تشکیل مجلس مؤسسان و تدوین قانون اساسی نوین اقدام کنیم. بقیه در پتیشن زیر قابل ملاحظه است.

https://fa.petitions.net/iranyarannetwork

@iranyarannetwork1398 تلگرام
 
2007 Victoria Azad