آغاز حرکت ملی 86، بهار طبیعت را که نشاندهنده پیروزی حق بر باطل است و پیام ایزد متعال برای بشر که همواره در مبارزه در راه آزادی دلسرد نگردیده بر تمامی آزادیخواهان و آزاد اندیشان تبریک و تهنیت عرض میکنیم.

ما زندانیان سیاسی ایران لازم می دانیم که از این فرصت خجسته استفاده نموده و به این بهانه از فعالین سیاسی و حقوق بشری که همواره در طول این ایام سخت مبارزه از ما حمایت و دلجویی نموده اند اسماً و رسماً تشکر و قدردانی نمائیم.

زحمات بی شائبه عزیزان و همراهان صمیمی به ترتیب حروف الفبا آقایان و خانمها: عباس امیرانتظام، مینا احدی، مهرداد اسلامپور، کورش احمدی، ویکتوریا آزاد، غزل امید، عمادالدین باقی، رویا تیموری، پیمان پاک مهر، محمود خیراللهی، مصطفی جوکار، مهرداد حیدرپور، خوبان، بینا داراب زند، دانش پذیر، کیانوش سنجری، ماندانا شایگان، احسان پیروزی، حشمت ا... طبرزدی، امید عباسقلی نژاد، منوچهر محمدی، نسرین محمدی، مراد معلم، برادران امیرحسین و امین موحدی، رضا مهرگان، شیوا نظرآهاری و بهنام وفاسرشت که بسیاری از ایشان در بین ما زندانیان سیاسی تحمل حبس و شکنجه نموده اند را قدر دانسته و تشکر می نمائیم. همچنین فرا رسیدن سال نو را به مادران ایرانی علی الخصوص مادر محترم زنده یاد اکبر محمدی و تمامی مادران زندانیان سیاسی تبریک و تهنیت عرض می کنیم و از عنایان و الطاف و حمایت های معنوی و سیاسی آیات عظام حضرت آیت ا... حسینعلی منتظری و حضرت آیت ا... سید جلال الدین طاهری و تمامی روحانیون مبارز و آزادیخواه و همچنین شاهزاده رضا پهلوی کمال تشکر و قدردانی را می نمائیم. جا دارد یاد و خاطره زنده یادان و جانباختگان راه آزادی حجت زمانی، اکبر محمدی و ولی ا... فیض مهدوی را گرامی داشته و از تمامی زندانیان سیاسی جدای از گرایشات طیفی و مبارزان و فعالین سیاسی مذهبی دعوت می نمائیم که به یاد این عزیزان از دست رفته ساعت 20 شامگاه مورخ 21/1/86 در تمامی زندانهای ایران ضمن برافروختن شمع 1 دقیقه سکوت نمایند. بدینوسیله ما به نمایندگان سیاسی سراسر کشور و طیفهای مختلف مبارزین از تاریخ 18/1/86 اعلام اعتصاب غذای سراسری در کلیه زندانهای ایران نموده و درخواست پشتیبانی و همبستگی به این حرکت ملی از طرف زندانیانی که گمنام هستند و از تمام سندیکاهای کارگری، معلمین، دانشجویان، پزشکان، مهندسین،پرستاران و ... و تمامی آزادیخواهان برای حمایت و اعتراض به سرکوبیها و خفقان و اعدام آزادیخواهان، شکنجه و انواع تبعیض ها را داریم؛ علی الخصوص حمایت سیاسی اپوزوسیون خارج و داخل کشور و NGOها و رسانه های ایران و سازمانهای مدنی ملی و جهانی را خواستاریم.

 

زندانیان سیاسی زندانهای رجایی شهر،

اوین، بندرعباس،اصفهان ، بیرجند، سمنان، اهواز ،ارومیه و خراسان

16/1/1386

 

خالد هردانی
امیر ساران
بهروز جاوید تهران
شاهین آریانژاد
ناصر خیراللهی
هاشم شاهین نیا
مهرداد لهراسبی
شهرام پورمنصوری
ماشاءا... عباس زاده
خلیل شالچی
فرهنگ پورمنصوری
علیرضا کرمی خیرآبادی
افشین باایمانی
ابراهیم مؤمنی
عبدالله سعیدی
حمیدرضا محمدی
عدنان بیانات
عوده عفری
محمد نیکبخت
محمد ابراهیمی
سعید نیکبخت
علی اکبر نیکبخت
عبدالرضا رجبی
ناصر فهیمی
یاسر مجیدی
حیدر نوری
امیرحسین عشقی پور
روح الله کبیری
بابک دادبخش
محمد مهربان پور
محسن باپیری