tazahor

✍️#ویکتوریا_آزاد - آذر ۱۴۰۱

هموطنان عزیزم عظمت صدای شما به دنیا رسیده است پس بدانید که پیروز این میدان شمایید اما چگونه و با چه راهکاری به پیروزی نهایی دست پیدا کنید؟ تاکنون روشهای مختلفی را با درجات مختلفی از موفقیت آزمایش کرده اید و این انقلاب را تا بدینجا با پرداخت خونتان به دوش کشیده اید. وقت آن فرا رسیده که با یک برنامه ریزی دقیق پیروزی نهایی را رقم بزنیم.

برای رهایی از فقر، گرانی، فساد، بی اعتباری، ابربحرانهای اجتماعی، عدم ثبات، چپاول سرمایه های ملی و هزاران معضل دیگر باید رژیم حاکم در تهران را ساقط کرد یا با جنگهای پارتیزانی یا جنبش خیابانی، یا تلفیق هر دو روش انتخاب با شماست. اجازه ندهید خشم تان فروکش کند و شما را به سمت مماشات با جانیان سوق بدهند. یک راه هنوز امتحان نشده است و آن حضور میلیونی باشرفان در خیابان است.

عملیاتهای پارتیزانی تا کنون ضربات جدی بر قوای سرکوب وارد آورده است همان ضرباتی که متاسفانه در رسانه های بزرگ از چشم مردم پنهان میماند ، ضرباتی که موجب از بین رفتن دستکم ۳۰۰ تن از نیروهای سرکوبگر رژیم در کل کشور شده است. این واکنشها کاملا محق و مشروع هست ولی با قیام میلیونی اگر توام نشود قطعا مبارزه طولانی و پرهزینه ای خواهد شد.

اعتصابات و جنبش خیابانی کوتاهترین و کم هزینه ترین راه ممکن است. راه پیروزی از چهارراه میلیونی شدن شما در خیابانهای تهران میگذرد اما چگونه میلیونی شویم؟

۱.متحد شویم و یک روش واحد برای پیشبرد انقلاب انتخاب کنیم و آن روش دست کشیدن از کار و افزایش میلیونی جمعیت در خیابان بر اساس یک برنامه منظم و دقیق طراحی شده است

۲. #تهران نقش مهمی در به سرانجام رسیدن انقلاب دارد، قشر خاکستری و خاموش باید ترس را کنار بگذارد و مسئولیت قبول کند. همه باید به میدان بیایند ، باید چنان برنامه ریزی کرد که تجمعات محله محور از جنوب و شمال و از شرق به غرب تهران شکل بگیرد و سپس در مرکز شهر میدان انقلاب به هم متصل شود. اگر هزاران هزار ایرانی از محلات مختلف در یک روز و یکساعت در تهران به راه بیفتند و به سمت مرکز شهر میدان انقلاب سرریز شوند و همزمان در شهرستانها آنها که امکان سفر به تهران ندارند دقیقا بهمین شکل عمل کنند یعنی تجمعات در محلات شهرهای مختلف شکل بگیرد و به سمت مرکز شهر گسیل شود، آنگاه یک محاصره چند میلیونی در سراسر کشور اتفاق می افتد، تصور کنید تک تک شما مشعل به دست به خیابان انقلاب سرریز شوید مطمئن باشید سرکوبگران مجبور به عقب نشینی میشوند و پا به فرار میگذارند چرا که اغلب نیروهای سرکوب انگیزه مادی دارند و نه معنوی. آنها جانشان را بیشتر دوست دارند. بزرگترین ترس رژیم جمعیت میلیونی شماست.

هموطن عزیز اینهمه خون دادیم که سکوت را بشکنیم حال برخی به شما رهنمود میدهند راهپیمایی سکوت پیشه کنید حافظه تاریخی خود را بکار بگیرید، سال ۸۸ راهپیمایی سکوت کردید و ندا آقاسلطانها فدا شدند تا همه متوجه شوند که این رژیم ددمنش از جمع شدن شما و بلند شدن صدایتان میهراسد، تا همین لحظه این صدای شما بود که دنیا را متوجه حضور و نفرت شما از این رژیم کرد حال که داریم به نتیجه میرسیم این صدا را نگذارید خفه کنند. دقیقا در روزهایی که راهپیمایی سکوت مطرح شد #محسن_شکاری را اعدام کردند چرا؟ چون متوجه شدند کماکان سیاست النصر و بالارعب جواب میدهد. آتش انقلاب و خشم و فریاد شما اگر خاموش شود منتظر اعدام ها و گورهای دسته جمعی هزاران هزار نفر باشید. انقلابیون جلادان را بی پاسخ نگذاشته اند. دیشب یک تیم از دلاوران با کلاشینکوف به پایگاه مخل کنندگان امنیت یگان امداد در دهدشت حمله کردند. شنبه ستاد امر به معروف و نهی از منکر در خیابان پاسداران تهران نزدیک منزل حداد عادل به آتش کشیده شد، ورود کلاشینکوف و سایر سلاح‌های گرم، همراه با انبوه حملات پیاپی با کوکتل مولوتف، پس از نخستین اعدام (محسن شکاری) قابل توجه است. رژیم میخواست با این اعدام درس عبرتی برای مردم باشد تا ساکت شده و به تظاهرات سکوت و اعتصاب اکتفا کنند و از کاربرد کوکتل و سلاح دوری کنند اما برعکس این اعدام باعث عصبانیت بیشتر جامعه‌ شده و طی ۳روز گذشته که از اعدام محسن شکاری می‌گذرد، انبوه پیام‌های انتقام با سلاح و کوکتل منتشر شده است. بخاطر جان عزیزانمان و جلوگیری از پرداخت هزینه های سنگین بپاخیزید و برای میلیونی شدن تبلیغ و ترویج کنیم، این تنها راه رهایی برای جمع کردن لاشه به زمین افتاده رژیم آخوندی است!

در پایان یک هشتک را که عزیز فرهیخته و محترمی در داخل ایران به بنده پیشنهاد کرده به شما یاران تقدیم میکنم باشد که مروج آن باشیم. عزیزان فعال در توییتر و تلگرام این هشتک را به اندازه یک ایران تکثیر کنید!

#من_به_راهپیمایی_میلیونی_میپیوندم