نتایج نظرسنجی اخیر در کانال شما، شبکه ایرانیاران

✍️ویکتوریا آزاد

۲۴ آبان ۱۴۰۲

👈 در نظرسنجی که از شما عزیزان در این کانال صورت گرفت سوال این بود؛ آیا شما با حمله نظامی به پایگاههای سپاه پاسداران در ایران و مقر خامنه ای موافق هستید یا خیر؟ دو گزینه معرفی شد یکی آری موافقم دیگری خیر موافق نیستم .

👈 کلا 3300 نفر این پست را دیدند و 1042 نفر در رای گیری شرکت کردند. 85 % گزینه آری موافقم را انتخاب کردند و 15% گزینه خیر موافق نیستم.

👈 90% اعضای کانال #شبکه_ایرانیاران و اتاقهای تلگرامی ما در ایران زندگی میکنند. 20٪ از شما رای دهندگان نظرسنجی را بازنشر داده بودید.

👈با تشکر از همگی نتیجه گیری از این نظرسنجی اینست؛ مشت نمونه خروار است ، مردم به این نتیجه رسیده اند که اسراییل و امریکا اگر قصد کمک به ملت ایران را دارند همانطور که پایگاههای سپاه قدس/ پاسداران را در سوریه میزنند پایگاههای آنها را در داخل خود کشور یعنی ایران بزنند. همچنین آنها خواهان نابودی خامنه ای نیز هستند. این نظرسنجی انعکاس تمام عیار باور و تشخیص سیاسی ملت ایران است. به یک کلام مردم ایران به قدری از جمهوری اسلامی بیزارند که حاضرند پایگاههای نظامی شان فدای آزادی و رهایی آنها شود، خواست آنها بهیچوجه دور از انتظار نیست بلکه هر انسان دیگری هم از هر کشور دیگری در شرایط این مردم بود بهمین نتیجه میرسید .

👈 دوستانی نیز کامنت هایی برای من ارسال کرده اند که خلاصه آن اینست؛

*رهایی مردم لیبی از دست قذافی جلاد بدون دخالت ناتو غیرممکن بود .

*برخی معتقدند ایرانیها با تمام مردم خاورمیانه فرق دارند منابع انسانی فوق العاده توسعه یافته ای دارند که آنها را قادر میکند که از شرایط بحرانی بسرعت عبور کنند.

*برخی معتقدند زندگی مردم در ایران مرگ تدریجی است مرگ یکبار شیون یکبار.

*برخی معتقدند میزان مرگ ناشی از تصادفات در ترافیک ، بیماریها سونامی سرطان، آلودگی شدید هوا غذا، اعتیاد و گرسنگی در ایران خیلی بالاتر از تلفات در یک جنگ همانند غزه است.

* برخی معتقدند که جمهوری اسلامی زبان زور را بهتر می فهمد، و از آنجا که خود او زورگوست و مردم توانائی زورآزمائی با او را ندارند لذا با تزریق نیروی فشار وارادتی قال قضیه را باید خواند و مردم را از این فلاکت رهانید.

*برخی دیگر معتقدند با کوبیدن پایگاه ها و ستادهای سرکوب حکومت اسلامی و برداشتن سقف سرکوب و ترس و تهدید، خيزشهای مردم دوباره جان میگیرد و سرنگونی رژیم ضد ایرانی و ضد انسانی بدست مردم آسانتر میشود همان اتفاقی که در لیبی افتاد.

✍️✍️ خط قرمزها؛ مردم با هر گونه حملهء نظامی به مردم غیرنظامی، مراکز صنعتی، اتمی ونفتی ایران مخالفند، و اگر حملاتی از این دست صورت بگیرد باعث کینه و نفرت دیرپای ملّت بزرگ ایران نسبت به اسرائیل، آمریکا و همپیمانان شان خواهد شد اما اکثریت مردم ایران با حمله به پایگاههای نظامی سپاه پاسداران و مقر خامنه ای و ترور شخصیتهای سران سپاه و روحانیت موافقند.

خلاصه ؛ بخش بزرگی از مردم ایران میگویند برای کمک به آنها رژیم اسلامی در ایران تحریم کامل نفتی بشود، همه قراردادهای خود را با نظام ایران لغو کنند، سپاه را در لیست تروریستی قرار دهند، پایگاه‌های سپاه در داخل ایران و مقر خامنه‌ای توسط قوای خارجی منهدم شود. مردم میپرسند اگر پایگاه‌های سپاه در سوریه و عراق را می‌زنید، چرا در ایران نمیزنید؟

❌❌ این نظرسنجی همچنین نشان داد که در میان اپوزیسیون و رسانه های همسو رقابت به حدی شدید است که حتی اگر موضوعی در راستای فکری آنها باشد اما اگر امضای کانال خودشان زیر آن نباشد حاضر نیستند آن مطلب را بازنشر بدهند اصولا به همکاریهای فراجناحی و به دور از محاسبات شخصی و برخوردهای خصوصی عادت ندارند، به یک کلام حرفه

ای عمل نمیکنند! جالب اینجاست که میخواهند ایران را هم با این رفتار نازل سیاسی نجات بدهند و انتظار دارند که مرذم به آنها اتکاء کنند. یک همکاری ساده رسانه ای را نمیتوانند هضم کنند ولی میخواهند یک مملکت با دهها طیف گسترده سیاسی و نگرش های مختلف و چالشهای صدگانه را اداره کنند….ذهی افسوس!

لینک نظرسنجی ها👇🏿👇🏿

💎 https://t.me/iranyarannetwork1398/28211

💎 https://t.me/iranyarannetwork1398/28300