jadyiجنبش آذربایجان برای دمکراسی و یکپارچگی ایران

یکپارچگی ملی و تاریخی ایران در خطر است ، ایرانیان به هوش باشید !
همانطوری که آگاهی دارید چندی دیگر ایران میزبان بازی های ورزشی ( المپیک کشورهای اسلامی ) در تهران خواهد بود. طبق خبرهای رسیده ، مسئولین فدراسیون همبستگی ورزشی کشورهای اسلامی ( آی . اس . اس . اف ) به سرپرستی آقای بشیر طرابلس پیامی را از سوی شیخ نشین های حاشیه خلیج فارس به مقامات ورزشی جمهوری اسلامی ابلاغ کرده اند که در تمامی مدال ها ، دعوتنامه ها، نقشه ها و پوسترهای بازی ها باید نام "خلیچ پارس" به خلیج ع.. و یا به خلیج نوشته شود. آقای بشير طرابلس، همچنین با لحنی تهديدآميز به مسئولین برگزاری المپیک اسلامی گفته است که در صورت به ‌کارگیری نام "خلیج‏ پارس" کشورهای عربی در بازی‌های تهران شرکت نخواهند کرد.

اینک این پرسش برای ملت ایران مطرح است؟

آیا مقامات ورزشی جمهوری اسلامی تن به این خواسته غیر قانونی ، توهین آمیز ، جعلی و تجاوز به یکپارچگی ملی و تاریخی و فرهنگی ملت و کشور هزاران ساله و بی مانند ایران خواهند داد؟

"جنبش آذربایجان برای دمکراسی و یکپارچگی ایران" طبق بند یکم منشور خود که مقرر میدارد
ما خواهان حفظ "استقلال ، تمامیت ارضی و یکپارچگی ملی کشورمان ایران" هستیم.

به مقامات جمهوری اسلامی هشدار می دهد ، چنانچه هرگونه معامعله ای بر سر یکپارچگی ملی ایران با متجاوزین کشورک های تازه به دوران رسیده حاشیه "خلیج پارس" صورت دهد و به حقوق ملی و تاریخی ملت کهنسال ایران تجاوز کند در روز آغاز بازی ها در تهران به همراه دیگر گروه ها و فعالان اجتماعی ، سیاسی و فرهنگی خارج و داخل ایران فراخوان عمومی جهت دفاع از یکپارچگی ملی و تاریخی در کلان شهرهای کشور به ویژه " تبریز و تهران" خواهد داد و از ملت بزرگ و ریشه در تاریخ و تمدن ایران و جهان خواهد خواست، خود از تمامیت ارضی و یکپارچگی ملی خود دفاع کنند و یقیین داشته باشند که در حفظ یکپارچگی ملی و تاریخی ملت ها هیچ نیروئی به اندازه خود ملت ها تعیین کننده نمی باشد.


زنده باد آزادی و دمکراسی

پاینده باد ایران و ملت ایران

هیئت اجرائی جنبش آذربایجان

28 آوریل 2009

www.iranazar.org این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

Close Print